Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Контроль герметичності об'єктів газотранспортної системи: Лот 1 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Харківського, Запорізького, Краматорського ЛВУМГ); Лот 2 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Золотоніського, Кременчуцького, Миколаївського ЛВУМГ); Лот 3 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Сумського, Лубенського, Боярського ЛВУМГ); Лот 4 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Богородчанського, Бібрського, Закарпатського, Бердичівського ЛВУМГ))

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-04-001319-c, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначені в оголошенні про початок торгів та в Додатку 6.1 до тендерної документації.

Pollution tracking and monitoring and rehabilitation (Control of the tightness of the objects of the gas transmission system: lot 1 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Kharkiv, Zaporizhia, Kramatorsk Linear production management of main gas pipelines); lot 2 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Zolotonosha, Kremenchug, Nikolaev Linear; production management of main gas pipelines); lot 3 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Sumy, Lubny, Boyarka Linear production management of main gas pipelines); lot 4 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Bogorodchansky, Bibrsky, Zakarpatye, Berdychiv Linear production management of main gas pipelines))

This purchase is in accordance with the https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-04-001319-c, in accordance with quality and technical specifications purchase. Purchasing financing: Own budget (funds from business activity of the enterprise). The language (s) in which tender proposals should be prepared is Ukrainian. Documents that are not prepared by the bidder and submitted as part of the tender offer may be submitted in both Ukrainian and Russian. Evaluation criteria - the price is 100%. The conditions for providing security for tender proposals are specified in the announcement of the start of bidding and in Annex 6.1 to the tender documentation.

Очікувана вартість

14 650 416,23 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 8 лют. 2021 16:44

до 19 бер. 2021 17:30

Прекваліфікація

з 19 бер. 2021 17:39

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
8 лют. 2021 16:44 – 19 бер. 2021 17:30
Період уточнень:
8 лют. 2021 16:44 – 9 бер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
19 бер. 2021 17:30
Оскарження умов тендера:
8 лют. 2021 16:44 – 15 бер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
11 бер. 2021 16:44

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відмінити торги по предмету закупівлі «Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Контроль герметичності об'єктів газотранспортної системи: Лот 1 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Харківського, Запорізького, Краматорського ЛВУМГ); Лот 2 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Золотоніського, Кременчуцького, Миколаївського ЛВУМГ); Лот 3 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Сумського, Лубенського, Боярського ЛВУМГ); Лот 4 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Богородчанського, Бібрського, Закарпатського, Бердичівського ЛВУМГ))» (ідентифікатор закупівлі в електронній системі закупівель: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-08-005729-b) на підставі пункту 2 частини 1 статті 32 Закону України № 922-VIІI “Про публічні закупівлі” (зі змінами та доповненнями).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 квіт. 2021 15:14
Електронний підпис 16 квіт. 2021 15:14

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
42795490
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03065, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Микитін Максим Валерійович (Mykytin Maxim )
Володіння мовою:
українська
Телефон:
380442986921
E-mail:
Факс:
Додаткові контакти
Ім'я:
Ажгіреєва Олена Вадимівна (Ozhgireeva Elena)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(044) 239-78-15
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот 1. Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Контроль герметичності об'єктів газотранспортної системи: Лот 1 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Харківського, Запорізького, Краматорського ЛВУМГ); Лот 2 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Золотоніського, Кременчуцького, Миколаївського ЛВУМГ); Лот 3 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Сумського, Лубенського, Боярського ЛВУМГ); Лот 4 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Богородчанського, Бібрського, Закарпатського, Бердичівського ЛВУМГ))

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-04-001319-c, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначені в оголошенні про початок торгів та в Додатку 6.1 до тендерної документації.

Lot 1. Pollution tracking and monitoring and rehabilitation (Control of the tightness of the objects of the gas transmission system: lot 1 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Kharkiv, Zaporizhia, Kramatorsk Linear production management of main gas pipelines); lot 2 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Zolotonosha, Kremenchug, Nikolaev Linear; production management of main gas pipelines); lot 3 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Sumy, Lubny, Boyarka Linear production management of main gas pipelines); lot 4 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Bogorodchansky, Bibrsky, Zakarpatye, Berdychiv Linear production management of main gas pipelines))

This purchase is in accordance with the https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-04-001319-c, in accordance with quality and technical specifications purchase. Purchasing financing: Own budget (funds from business activity of the enterprise). The language (s) in which tender proposals should be prepared is Ukrainian. Documents that are not prepared by the bidder and submitted as part of the tender offer may be submitted in both Ukrainian and Russian. Evaluation criteria - the price is 100%. The conditions for providing security for tender proposals are specified in the announcement of the start of bidding and in Annex 6.1 to the tender documentation.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 237 628,71 грн без ПДВ

Статус:

активно
2

Лот 2. Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Контроль герметичності об'єктів газотранспортної системи: Лот 1 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Харківського, Запорізького, Краматорського ЛВУМГ); Лот 2 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Золотоніського, Кременчуцького, Миколаївського ЛВУМГ); Лот 3 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Сумського, Лубенського, Боярського ЛВУМГ); Лот 4 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Богородчанського, Бібрського, Закарпатського, Бердичівського ЛВУМГ))

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-04-001319-c, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначені в оголошенні про початок торгів та в Додатку 6.1 до тендерної документації.

Lot 2. Pollution tracking and monitoring and rehabilitation (Control of the tightness of the objects of the gas transmission system: lot 1 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Kharkiv, Zaporizhia, Kramatorsk Linear production management of main gas pipelines); lot 2 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Zolotonosha, Kremenchug, Nikolaev Linear; production management of main gas pipelines); lot 3 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Sumy, Lubny, Boyarka Linear production management of main gas pipelines); lot 4 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Bogorodchansky, Bibrsky, Zakarpatye, Berdychiv Linear production management of main gas pipelines))

This purchase is in accordance with the https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-04-001319-c, in accordance with quality and technical specifications purchase. Purchasing financing: Own budget (funds from business activity of the enterprise). The language (s) in which tender proposals should be prepared is Ukrainian. Documents that are not prepared by the bidder and submitted as part of the tender offer may be submitted in both Ukrainian and Russian. Evaluation criteria - the price is 100%. The conditions for providing security for tender proposals are specified in the announcement of the start of bidding and in Annex 6.1 to the tender documentation.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

5 558 032,25 грн без ПДВ

Статус:

активно
3

Лот 3. Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Контроль герметичності об'єктів газотранспортної системи: Лот 1 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Харківського, Запорізького, Краматорського ЛВУМГ); Лот 2 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Золотоніського, Кременчуцького, Миколаївського ЛВУМГ); Лот 3 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Сумського, Лубенського, Боярського ЛВУМГ); Лот 4 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Богородчанського, Бібрського, Закарпатського, Бердичівського ЛВУМГ))

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-04-001319-c, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначені в оголошенні про початок торгів та в Додатку 6.1 до тендерної документації.

Lot 3. Pollution tracking and monitoring and rehabilitation (Control of the tightness of the objects of the gas transmission system: lot 1 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Kharkiv, Zaporizhia, Kramatorsk Linear production management of main gas pipelines); lot 2 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Zolotonosha, Kremenchug, Nikolaev Linear; production management of main gas pipelines); lot 3 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Sumy, Lubny, Boyarka Linear production management of main gas pipelines); lot 4 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Bogorodchansky, Bibrsky, Zakarpatye, Berdychiv Linear production management of main gas pipelines))

This purchase is in accordance with the https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-04-001319-c, in accordance with quality and technical specifications purchase. Purchasing financing: Own budget (funds from business activity of the enterprise). The language (s) in which tender proposals should be prepared is Ukrainian. Documents that are not prepared by the bidder and submitted as part of the tender offer may be submitted in both Ukrainian and Russian. Evaluation criteria - the price is 100%. The conditions for providing security for tender proposals are specified in the announcement of the start of bidding and in Annex 6.1 to the tender documentation.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 909 150,30 грн без ПДВ

Статус:

активно
4

Лот 4. Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Контроль герметичності об'єктів газотранспортної системи: Лот 1 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Харківського, Запорізького, Краматорського ЛВУМГ); Лот 2 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Золотоніського, Кременчуцького, Миколаївського ЛВУМГ); Лот 3 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Сумського, Лубенського, Боярського ЛВУМГ); Лот 4 - Моніторинг концентрації метану (Контроль герметичності об'єктів Богородчанського, Бібрського, Закарпатського, Бердичівського ЛВУМГ))

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-04-001319-c, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначені в оголошенні про початок торгів та в Додатку 6.1 до тендерної документації.

Lot 4. Pollution tracking and monitoring and rehabilitation (Control of the tightness of the objects of the gas transmission system: lot 1 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Kharkiv, Zaporizhia, Kramatorsk Linear production management of main gas pipelines); lot 2 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Zolotonosha, Kremenchug, Nikolaev Linear; production management of main gas pipelines); lot 3 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Sumy, Lubny, Boyarka Linear production management of main gas pipelines); lot 4 - Methane monitoring (Control of tightness of objects of Bogorodchansky, Bibrsky, Zakarpatye, Berdychiv Linear production management of main gas pipelines))

This purchase is in accordance with the https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-04-001319-c, in accordance with quality and technical specifications purchase. Purchasing financing: Own budget (funds from business activity of the enterprise). The language (s) in which tender proposals should be prepared is Ukrainian. Documents that are not prepared by the bidder and submitted as part of the tender offer may be submitted in both Ukrainian and Russian. Evaluation criteria - the price is 100%. The conditions for providing security for tender proposals are specified in the announcement of the start of bidding and in Annex 6.1 to the tender documentation.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

4 945 604,97 грн без ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 23 лют. 2021 18:10
Не вказано 23 лют. 2021 18:10
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Електронний підпис 8 лют. 2021 16:41
Електронний підпис 8 лют. 2021 16:41
Електронний підпис 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Не вказано 8 лют. 2021 16:41
Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
14 650 416,23 грн без ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
439 300,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"