Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90730000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-005878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦОЗ-26П_206_ВО: Код ДК 021:2015 –90730000-3 «Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення» (Послуги з інвентаризації джерела викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Оголошено31 серп. 13:53
Прийом пропозицій31 серп. 13:53 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-31-005119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
Ім'я:Андрій ОстринськийE-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081221Оголошено31 серп. 13:17
Прийом пропозицій31 серп. 13:17 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення інструментальних вимірювань викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря для філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено31 серп. 11:59
Прийом пропозицій31 серп. 11:59 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-008959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26П_0358_ВО) Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Оголошено28 серп. 15:21
Прийом пропозицій28 серп. 15:21 – 7 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-25-011997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з моніторингу та звітності викидів парникових газів (НЯ ТЕЦ)
Оголошено25 серп. 16:31
Прийом пропозицій25 серп. 16:31 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-001789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимоніторинг та вимірювання рівня забруднення повітря
Очікувана вартість2 380,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)
Ім'я:Вангородська Олександра МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443097730 ЄДРПОУ:43665271Очікувана вартість3 153,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки Програми державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря агломерації Суми на 2027-2031 роки
Ім'я:Подопригора Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542700149 Факс:+380542700560ЄДРПОУ:04057942Очікувана вартість250 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги інвентаризації джерела викидів та його вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарного джерела (вантажний двір станції Почайна)
Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги інвентаризації джерела викидів та його вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарного джерела (вантажний двір станції Хриплин)
Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з визначення питомої активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 в зразках стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість3 888,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікробіологічний аналіз питної води
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин та проведення перевірки ефективності роботи установок очищення газу (УОГ)
Очікувана вартість15 763,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги інвентаризації джерела викидів та його вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарного джерела (вантажний двір станції Мостиська Другі, вантажний двір станції Дрогобич)
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоніторинг якості повітря на межі СЗЗ об'єкт полігон ТПВ м. Новояворівська (східна та західна точка), Моніторинг якості ґрунту східна та західна точка, проведення досліджень поверхневих вод (Північна частина)
Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (метрологічні роботи (послуги) КЗ "Подільська гімназія Кропивницької міської ради")
Очікувана вартість1 774,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (метрологічні роботи (послуги) КЗ "Ліцей "Муніципальний колегіум" Кропивницької міської ради")
Очікувана вартість1 938,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоніторинг щодо здійснення контролю за викидами в атмосферне повітря від одного стаціонарного джерела
Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення інвентаризації стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Очікувана вартість62 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, а також заходи для боротьби зі шкідливою дією вод)
Оголошено25 серп. 10:59
Прийом пропозицій25 серп. 10:59 – 2 вер. 11:00Очікувана вартість3 500 000,00 грн
без ПДВКваліфікація