44810000-1 Фарби (фарби)

Місце поставки товару: 03115, м. Київ, вул. Святошинська, 24. Джерело фінансування - власний бюджет (кошти від господарської діяльності). Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції - тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами оголошення про проведення спрощеної закупівлі через систему електронних закупівель та додатками до нього складаються українською мовою. Технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі визначені в Додатку 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Очікувана вартість

135 725,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 4 лют. 2021 16:16

до 10 лют. 2021 11:00

Прийом пропозицій

з 10 лют. 2021 11:00

до 18 лют. 2021 11:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 18 лют. 2021 11:01

до 19 лют. 2021 13:23

Пропозиції розглянуто

з 19 лют. 2021 13:23

до 4 бер. 2021 12:49

Подання пропозицій:
10 лют. 2021 11:00 – 18 лют. 2021 11:00
Період уточнень:
4 лют. 2021 16:16 – 10 лют. 2021 11:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03359687
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03115, Київська область, місто Київ, вул. Святошинська будинок 24
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Латиф
Володіння мовою:
Телефон:
+380444526340,+380994221614
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Емаль алкідна - бірюзова, жовта, помаранчева, сині, червона та ін.кольори

Код ДК 021:2015: 44812210-0 Олійні фарби

Кількість:

490 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, вул. Святошинська,24, м. Київ
2

Деревозахисний засіб акриловий: червоне дерево, плісандр, тікова дерево, горіхове дерево

Код ДК 021:2015: 44812100-6 Емалі та глазурі

Кількість:

40 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, вул. Святошинська,24, м. Київ
3

Деревозахисна грунтівка акрилова

Код ДК 021:2015: 44812100-6 Емалі та глазурі

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, вул. Святошинська,24, м. Київ
4

Грунтівка по іржі сіра, коричнева

Код ДК 021:2015: 44812210-0 Олійні фарби

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, вул. Святошинська,24, м. Київ
5

Фарба латексна для зовнішніх та внутрішніх робіт біла

Код ДК 021:2015: 44812220-3 Водні фарби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, вул. Святошинська,24, м. Київ
6

Фарба для садових дерев біла

Код ДК 021:2015: 44812220-3 Водні фарби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, вул. Святошинська,24, м. Київ
7

Грунтівка ВДА глубокого проникнення

Код ДК 021:2015: 44812100-6 Емалі та глазурі

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, вул. Святошинська,24, м. Київ
8

поліуретан-акриловий, паркетний, панельний глянсовий лак

Код ДК 021:2015: 44812400-9 Оздоблювальні матеріали

Кількість:

21 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, вул. Святошинська,24, м. Київ
9

Імпрегнат акриловий глибокого проникнення: сосна, дуб, тік

Код ДК 021:2015: 44812400-9 Оздоблювальні матеріали

Кількість:

30 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, вул. Святошинська,24, м. Київ

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 4 лют. 2021 16:16
Не вказано 8 лют. 2021 14:32
Документи закупівлі 4 лют. 2021 16:16
Документи закупівлі 4 лют. 2021 16:16
Електронний підпис 4 лют. 2021 16:18
Електронний підпис 4 лют. 2021 16:18

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
По факту поставки Товару з відстрочкою платежу до 30 (тридцяти) банківських днів.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
135 725,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
678,63 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Бугаєнко Інна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503846389 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32318370
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 лют. 2021 09:19
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Електронний підпис 18 лют. 2021 09:19
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11
Не вказано 18 лют. 2021 09:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 лют. 2021 13:23
Протокол розгляду 19 лют. 2021 13:22

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 бер. 2021 12:49
Підписаний договір 4 бер. 2021 12:47

Пропозиція

134 466,18 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Святошинське лісопаркове господарство