Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44812400-9»
-
ID: UA-2026-08-31-010709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба фасадна латексна (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість9 436,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість7 541,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарби
Очікувана вартість690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФарби, емалі
Оголошено19 серп. 16:39
Прийом пропозицій19 серп. 16:39 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість110 856,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-009244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорилка
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість53,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи1651: Фарба (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість819,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифарби
Очікувана вартість2 185,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарби
Очікувана вартість6 232,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-630_44810000-1 Фарби (Фарба в асортименті)
Оголошено10 серп. 16:30
Прийом пропозицій10 серп. 16:30 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 820 035,77 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-06-010345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали (ДК 021:2015 44810000-1 - Фарби)
Очікувана вартість3 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФарба за кодом ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Ім'я:Яна Римська-ЛищенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:39609111Оголошено5 серп. 16:57
Прийом пропозицій5 серп. 16:57 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість173 251,58 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-006460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба "Снежка" екстра фасад біла матова 10л (14кг), грунт-емаль 3в1 Мікс біла 2,3кг
Ім'я:Гінкельман Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:40972700Очікувана вартість3 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44810000-1 Фарби (емаль, фарба, барвник)
Очікувана вартість4 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-010341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44810000-1 Фарби (грунт-емаль, грунтовка)
Очікувана вартість9 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44810000-1 Фарби (фарба, колорекс)
Очікувана вартість3 575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44810000-1 – Фарби: фарба в асортименті
Ім'я:Надія Миколаївна КривоноженковаE-mail: [email protected] Телефон: 380573931654 ЄДРПОУ:37763844Оголошено21 лип. 12:32
Прийом пропозицій21 лип. 12:32 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 095 036,07 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-002336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби (Поставка фарби для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено16 лип. 11:12
Прийом пропозицій16 лип. 11:12 – 24 лип. 09:00Очікувана вартість119 876,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-15-006026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПігмент
Очікувана вартість186,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44810000-1 Фарби (Фарба фасадна, барвник)
Очікувана вартість584,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-000778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифарба, грунт
Очікувана вартість925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro