ДК 021:2015–85210000-3:Розплідники домашніх тварин (ветеринарні послуги для собак)

Відповідно до оголошення про проведення спрощеної процедури

Очікувана вартість

152 100,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 21 січ. 2021 13:37

до 28 січ. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 28 січ. 2021 00:00

до 2 лют. 2021 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
28 січ. 2021 00:00 – 2 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
21 січ. 2021 13:37 – 28 січ. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
30055111
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, 55000 м. Южноукраїнськ, вулиця Дружби народів, 23
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мєльнікова Світлана Василівна
Володіння мовою:
Телефон:
0513657849
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015–85210000-3:Розплідники домашніх тварин (ветеринарні послуги для собак)

Код ДК 021:2015: 85210000-3 Розплідники домашніх тварин

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 55000, Миколаївська область, Южноукраїнськ, місцезнаходження Виконавця у м. Южноукраїнську та у Пункті тимчасового утримання тварин

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 січ. 2021 13:36
Не вказано 21 січ. 2021 13:36
Електронний підпис 21 січ. 2021 13:36

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
152 100,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
760,50 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Служба комунального господарства"

Вас може зацікавити

Лікування, стерилізація, дегельмінтизация, щеплення безпритульних тварин.
Лікування, стерилізація, дегельмінтизация, щеплення безпритульних тварин.
Ім'я:
Костюченко Тетяна
E-mail: [email protected] Телефон: +380991240999 ЄДРПОУ:
41556703
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

108 333,00 грн без ПДВ

Дивитись