Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «85210000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-005078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікування, стерилізація, дегельмінтизация, щеплення безпритульних тварин.
Оголошено31 серп. 13:15
Прийом пропозицій31 серп. 13:15 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (стерилізація та вакцинація) (ДК 021:2015: 85210000-3 Розплідники домашніх тварин)
Оголошено28 серп. 14:13
Прийом пропозицій28 серп. 14:13 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-001455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВетеринарні послуги
Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ветеринарного обслуговування службових собак
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із стерилізації (кастрації) трьох дорослих собак (сучки), чотирьох дорослих собак (кобелі), восьми кішок, семеро котів, за ЄЗС ДК 021:2015:85210000-3 Розплідники домашніх тварин
Очікувана вартість16 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з стерилізації безпритульних тварин на території Ладижинської міської територіальної громади
Очікувана вартість82 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВетеринарні послуги
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з вилову та транспортування тварин для їх стерилізації, проведення стерилізації та післяопераційного утримання, проведення вакцинації від сказу та ідентифікації тварин, у тому числі придбання пального, транквілізаторів, дезінфікуючих та інших лікарських препаратів: 85210000-3 - Розплідники
домашніх тварин за ДК 021:2015 єдиного закупівельного словника. Ім'я:Карпенко Валентина СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459472202 Факс:+380459460413ЄДРПОУ:26146617Оголошено7 серп. 15:07
Прийом пропозицій7 серп. 15:07 – 16 серп. 10:00Очікувана вартість180 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-007332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ветеринарно-санітарного обслуговування тварин
Оголошено4 серп. 14:16
Прийом пропозицій4 серп. 14:16 – 12 серп. 08:00Очікувана вартість1 476 812,57 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-011209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозплідники домашніх тварин
Очікувана вартість12 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозплідники домашніх тварин
Очікувана вартість10 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Розплідники домашніх тварин» (Ветеринарні послуги) код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 85210000-3
Оголошено24 лип. 16:35
Прийом пропозицій24 лип. 16:35 – 1 серп. 08:00Очікувана вартість123 430,56 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-004781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНадання послуг з ветеринарно-санітарного обслуговування тварин
Оголошено24 лип. 12:22
Прийом пропозицій24 лип. 12:22 – 3 серп. 08:00Очікувана вартість1 476 812,57 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-008729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВетеринарні послуги: відлов, кастрацію з післяопераційною перетримкою, щеплення, ідентифікацію (кліпсування) та повернення безпритульних тварин на місце мешкання з веденням відповідної бази даних з ідентифікаційними номерами тварин
Оголошено23 лип. 15:17
Прийом пропозицій23 лип. 15:17 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість173 640,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-000498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВетеринарні послуги, а саме: відлов безпритульних собак, їх стерилізація, кліпсуваення та вакцинація від сказу з подальшим повернення на попереднє місце мешкання (код ДК 021:2015: 85210000-3- Розплідники домашніх тварин)
Очікувана вартість98 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з стерилізації безпритульних тварин на території Ладижинської міської територіальної громади
Оголошено17 лип. 18:13
Прийом пропозицій17 лип. 18:13 – 26 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість82 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-010366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з питань ветеринарної медицини (клінічний огляд дрібної тварини, профілактичні щеплення безпритульних тварин), код 85210000-3 Розплідники домашніх тварин, за ДК 021:2015.
Очікувана вартість20 755,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОплата послуг із стерилізації безпритульних тварин
Оголошено10 лип. 15:49
Прийом пропозицій10 лип. 15:49 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість311 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-004525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВетеринарні послуги (щеплення від сказу)
Очікувана вартість18 818,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-001387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ветеринарного обслуговування службових собак
Оголошено7 лип. 10:00
Прийом пропозицій7 лип. 10:00 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 583,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась