Послуги з організації і забезпечення харчування учнів Ніжинської гімназії №2 Ніжинської міської ради Чернігівської області на 2021 рік
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Код ДК 021:2015:
55500000-5 Послуги їдалень та кейтерингові послуги
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 16600, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Шевченка,56 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 січ. 2021 12:27 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 січ. 2021 12:47 | |
| Ліцензія | 13 січ. 2021 12:46 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 бер. 2021 13:52 | |
| Ліцензія | 2 бер. 2021 13:51 |
Пропозиція
670 559,60 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Ніжинська гімназія №2 Ніжинської міської ради Чернігівської областіВас може зацікавити
506 250,00 грн без ПДВ
Дивитись1 237 140,00 грн без ПДВ
Дивитись585 225,00 грн без ПДВ
Дивитись