Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55500000-5»

  • ID: UA-2026-09-02-012330-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    послуги з харчування для закладу дошкільної освіти м. Дніпра

    Ім'я:
    Марина Назаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:36

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:36 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    844 468,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010781-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))

    Ім'я:
    Беззубова Валентина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380525833841 ЄДРПОУ:
    41798621
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:53

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:53 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    354 900,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010270-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень(Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №1 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))

    Ім'я:
    Беззубова Валентина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380525833841 ЄДРПОУ:
    41798621
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:36

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:36 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    152 100,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003009-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації гарячого харчування учнів закладу загальної середньої освіти (код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 55520000- 1– Кейтерингові послуги)

    Ім'я:
    Фабрикова Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972041099 Факс:
    +380565654206
    ЄДРПОУ:
    40211687
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:56

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:56 – 18 вер. 10:58
    Очікувана вартість

    609 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 12 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011991-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

    Ім'я:
    Ткачук Анастасія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968085791 ЄДРПОУ:
    20834306
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 22:47

    Прийом пропозицій
    1 вер. 22:47 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 731 920,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011940-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень

    Ім'я:
    Крочак Олег Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт:
    https://ual.ua/
    ЄДРПОУ:
    40533690
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 23:03

    Прийом пропозицій
    1 вер. 23:03 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 087 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Стрийського ліцею №6 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень)

    Ім'я:
    Олена Карда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676701435 ЄДРПОУ:
    22414280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:55

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:55 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    20 520,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006840-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)

    Ім'я:
    Гузенко Тетяна Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663586922 ЄДРПОУ:
    33683603
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:35

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:35 – 17 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    1 264 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 17 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006735-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із забезпечення харчуванням, а саме: натуральна допомога у вигляді харчування для вразливих верств населення, які отримують соціальні послуги або перебувають на обліку в КУ «ТЦ СО Київського району міста Одеси», та іншим незахищеним верствам населення

    Ім'я:
    Бєлова Ірина Ілларіонівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487655252 ЄДРПОУ:
    36503320
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:38

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:38 – 17 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    2 059 425,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 9 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013750-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів та дітей дошкільної групи Старокривотульського ліцею Тисменицької міської ради (аутсорсинг))

    Ім'я:
    Ольга Богак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995032324 ЄДРПОУ:
    20562823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 23:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 23:48 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 902 420,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації харчування дітей дошкільного віку способом кейтерингу

    Ім'я:
    Олена Стасенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380343122189 Веб сайт:
    https://galych-osvita.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    43991679
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 23:56

    Прийом пропозицій
    31 серп. 23:56 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    21 420,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013585-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації харчування учнів способом кейтерингу

    Ім'я:
    Олена Стасенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380343122189 Веб сайт:
    https://galych-osvita.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    43991679
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 23:56

    Прийом пропозицій
    31 серп. 23:56 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 071 450,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013430-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації шкільного харчування (кейтерингові послуги)

    Ім'я:
    Голець Людмила Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544623124 ЄДРПОУ:
    33158604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 22:42

    Прийом пропозицій
    31 серп. 22:42 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    640 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013075-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації кава-паузи для учасників заходу для освітян «День позашкілля»

    Ім'я:
    Волошин Мар'яна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380939954164 Веб сайт:
    http://man.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    32827468
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 20:37

    Прийом пропозицій
    31 серп. 20:37 – 9 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 10 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013069-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів способом аутсорсингу

    Ім'я:
    Вікторія Євченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997909728 ЄДРПОУ:
    20559135
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 23:45

    Прийом пропозицій
    31 серп. 23:45 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    408 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013004-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з кейтерингу для ліцею імені М.С.Рудяка

    Ім'я:
    Кобзєва Наталія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678994066 ЄДРПОУ:
    25889776
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 20:20

    Прийом пропозицій
    31 серп. 20:20 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    562 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012938-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра

    Ім'я:
    Світлана МОЛЧАНОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:59

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:59 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    549 566,60 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра

    Ім'я:
    Світлана МОЛЧАНОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:52

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:52 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    907 979,60 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012859-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра

    Ім'я:
    Олена Потапенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:47

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:47 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    143 365,20 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012837-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра

    Ім'я:
    Світлана МОЛЧАНОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:45

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:45 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    191 153,60 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro