М'ясо в асортименті

1. Замовник: 1.1. Найменування замовника: Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» в особі Південної філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Адміністрація морського порту Південний). 1.2. Місцезнаходження: 65481, Одеська обл., м. Южне, вул. Берегова 11. 1.3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 38728549. 1.4. Категорія замовника: згідно пункту 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридична особа та/або суб’єкт господарювання, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання 2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: М'ясо за кодом ДК 021:2015 15110000-2, М'ясо в асортименті 3. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно Додатку 3. 4. Кількість та місце поставки товарів: 4.1. Кількість товарів: згідно Додатку 3. 4.2. Місце поставки товарів: 65481, Одеська обл., м. Южне, вул. Приморська, 1, ПФ ДП «АМПУ» (адміністрація морського порту Південний), СП «Портовик» 5. Строк поставки товарів: до 31.12.2021 р. 6. Умови оплати: протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати поставки товару на підставі отриманого оригіналу рахунків та підписаної видаткової накладної, шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку ПФ ДП «АМПУ» (адміністрація МП Південний). 7. Очікувана вартість предмета закупівлі: 406 957,65 грн. без ПДВ/ 488 349,18 грн. з ПДВ. При оприлюднені замовником в електронній системі закупівель очікувана вартість закупівлі зазначається без ПДВ. 8. Період уточнення інформації про закупівлю: Дата та час закінчення подання запитів на уточнення та/або запитань щодо закупівель: 12.01.2021 р. 12-00 (дата) (час) 9. Кінцевий строк подання пропозицій: Дата та час закінчення подання пропозицій: 18.01.2021 р. 12-00 (дата) (час) 10. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Єдиним критерієм оцінки пропозицій є Ціна, питома вага критерія – 100%. Методика оцінки – згідно Закону України «Про публічні закупівлі». 11. Розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників: не вимагається. 12. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: не вимагається. 13. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону в межах від 0,5 до 3% або в грошових одиницях очікуваної вартості закупівлі: 1%.

Очікувана вартість

406 957,65 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 30 груд. 2020 15:25

до 12 січ. 2021 12:00

Прийом пропозицій

з 12 січ. 2021 12:00

до 18 січ. 2021 12:00

Аукціон

з 19 січ. 2021 12:50

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 січ. 2021 12:00 – 18 січ. 2021 12:00
Початок аукціону:
19 січ. 2021 12:50
Період уточнень:
30 груд. 2020 15:25 – 12 січ. 2021 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Розглянувши Технічні вимоги до предмету закупівлі: М'ясо за кодом ДК 021:2015 15110000-2, М'ясо в асортименті встановлено невідповідності, що зазначені в Технічних вимогах до предмету закупівлі, а саме зазначені вимоги в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі щодо якості товару не відповідають фактичним вимогам якості товару. Відповідно до п. 2 ч. 17 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник відміняє спрощену закупівлю в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. У зв’язку з неможливістю усунення порушень закупівлі, керуючись Законом України «Про публічні закупівлі», наказом ПФ ДП «АМПУ» від 30.04.2020 р. №236/27 АГ «Про призначення уповноважених осіб по спрощеним закупівлям Південної філії ДП АМПУ адміністрації МП Південний)», Положенням про уповноважену особу зі спрощених закупівель ПФ ДП «АМПУ» (адміністрації МП Південний), ВИРІШИВ: 1. Відмінити закупівлю товарів: М'ясо за кодом ДК 021:2015 15110000-2, М'ясо в асортименті за номером UA-2020-12-30-002202-b відповідно до п. 2 ч. 17 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі». 2. Протягом одного дня з дня прийняття цього рішення оприлюднити в електронній системі закупівель інформацію про відміну закупівлі товарів: М'ясо за кодом ДК 021:2015 15110000-2, М'ясо в асортименті. Уповноважена особа зі спрощених закупівель С.В. Малакаєв

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 січ. 2021 09:35
Електронний підпис 13 січ. 2021 09:36

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728549
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 65481, Одеська область, Южне, 65481, Одеська обл., місто Южне, ВУЛИЦЯ БЕРЕГОВА, будинок 11
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Малакаєв Сергій Володимирович
Володіння мовою:
Телефон:
048-738-18-65
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кури заморожені вагові

Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина

Кількість:

200 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
2

Тушка курей охолоджені вагові

Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
3

Стегенця курячі заморожені вагові

Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
4

Філе куряче заморожена вагове

Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина

Кількість:

300 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
5

Чверть куряча заморожена вагова

Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
6

Філе індички заморожене вагове

Код ДК 021:2015: 15112120-3 Індичатина

Кількість:

50 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
7

Качка с/м вагова

Код ДК 021:2015: 15112140-9 Качатина

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
8

Свинина м’ясо свіже охолоджене (шия) вагове

Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина

Кількість:

500 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
9

Свинина свіжа охолоджена (корейка/биток) вагова

Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина

Кількість:

500 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
10

Ребра свині охолоджені вагові

Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина

Кількість:

50 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
11

Ребра свині заморожені вагові

Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина

Кількість:

50 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
12

Свинина м’якоть заморожена вагова

Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина

Кількість:

50 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
13

Кишка свина, очищена для ковбас, купат вагова

Код ДК 021:2015: 15114000-0 Потрухи

Кількість:

5 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
14

Свинина сало вагове

Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина

Кількість:

20 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
15

Печінка свиняча заморожена вагова

Код ДК 021:2015: 15114000-0 Потрухи

Кількість:

20 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
16

Відруб яловичий (великий шмат) ваговий

Код ДК 021:2015: 15111100-0 Яловичина

Кількість:

300 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
17

Вирізка яловича заморожена вагова

Код ДК 021:2015: 15111100-0 Яловичина

Кількість:

20 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
18

Яловича м’якоть заморожена вагова

Код ДК 021:2015: 15111100-0 Яловичина

Кількість:

20 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
19

Яловичина котлетне м’ясо заморожене вагове

Код ДК 021:2015: 15111100-0 Яловичина

Кількість:

500 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
20

Яловичий гуляш охолоджений ваговий

Код ДК 021:2015: 15111100-0 Яловичина

Кількість:

50 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
21

Печінка яловича заморожена вагова

Код ДК 021:2015: 15111100-0 Яловичина

Кількість:

200 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
22

Язик яловичий заморожений ваговий

Код ДК 021:2015: 15111100-0 Яловичина

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 груд. 2020 15:24
Електронний підпис 30 груд. 2020 15:25

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати поставки товару на підставі отриманого оригіналу рахунків та підписаної видаткової накладної, шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку ПФ ДП «АМПУ» (адміністрація МП Південний).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
406 957,65 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 069,58 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПІВДЕННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" (АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКОГО ПОРТУ ПІВДЕННИЙ)

Вас може зацікавити

М’ясо код за ДК 021:2015: 15110000-2 (Курятина, індичка)
М’ясо код за ДК 021:2015: 15110000-2 (Курятина, індичка)
Ім'я:
Завалецька Іванна Валентинівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380679544523 ЄДРПОУ:
25667254

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

326 700,00 грн без ПДВ

Дивитись
М’ясо код за ДК 021:2015: 15110000-2 (Філе куряче)
М’ясо код за ДК 021:2015: 15110000-2 (Філе куряче)
Ім'я:
Стовбун Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: +380997701219 ЄДРПОУ:
25667165

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

428 400,00 грн без ПДВ

Дивитись