Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15111100-0»
-
ID: UA-2026-08-27-004387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБлоки з яловичини знежиловані першого сорту заморожені та блоки з свинини знежиловані нежирні заморожені
Оголошено27 серп. 11:53
Прийом пропозицій2 вер. 17:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-000531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо(Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590; Стегно куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589)
Оголошено27 серп. 08:56
Прийом пропозицій27 серп. 08:56 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясо
Очікувана вартість12 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ясо
Оголошено10 серп. 10:00
Прийом пропозицій10 серп. 10:00 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість132 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-001609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-372_15110000-2 М’ясо (М’ясо)
Оголошено19 черв. 09:48
Прийом пропозицій19 черв. 09:48 – 27 черв. 15:00Очікувана вартість783 448,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-012177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясо(свинина, яловичина, філе куряче охолоджене)
Очікувана вартість2 507,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-004025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясо (курятина(філе,тушка,четвертина),свинина,яловичина)
Ім'я:Бобко Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967526422 Факс:+380314521740ЄДРПОУ:43940179Очікувана вартість99 450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-011169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтегно яловиче без кістки, охолоджене
Очікувана вартість6 335,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-006773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системим'ясо яловичина
Очікувана вартість7 905,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-000828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15110000-2 М'ясо: Яловичина охолоджена (м’ясо без кісток) за кодом 15111100-0, Свинина охолоджена (м’ясо без кісток) за кодом 15113000-3, Філе кур-бройлерів охолоджене за кодом 15112130-6
Очікувана вартість16 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-007442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясо яловичини
Ім'я:Світлана ЧебанE-mail: [email protected] Телефон: +380963952629, +380486322003 ЄДРПОУ:03190604Очікувана вартість49 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-012721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясо (яловичина,свинина,курятина)
Очікувана вартість47 086,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-007074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т-609_15110000-2 М’ясо (М’ясо)
Оголошено13 трав. 13:32
Прийом пропозицій13 трав. 13:32 – 25 трав. 15:00Очікувана вартість1 455 585,60 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-13-006623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясо(свинина, яловичина, філе куряче охолоджене)
Очікувана вартість3 686,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-002473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопатка яловича без кістки, охолоджена; Лопатка свинна без кістки, охолоджена; Четвертина задня куряча, заморожена
Очікувана вартість183 225,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-26-000172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системим'ясо яловичина
Очікувана вартість9 967,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-014869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБлоки з яловичини знежиловані першого сорту заморожені та блоки з свинини знежиловані нежирні заморожені
Оголошено23 квіт. 18:24
Прийом пропозицій29 квіт. 18:00 – 6 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 641 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-02-006727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо(Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590; Стегно куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589)
Очікувана вартість1 199 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-008416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системим'ясо ялович.
Очікувана вартість6 944,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-010688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясо
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість9 925,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro