Прокат листовий
код ДК 021:2015 - (44170000-2) Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Прокат листовий)
Sheet metal
State Classifier Code 021:2015-44170000-2-Slabs, sheets, strip and foil, for building materials (Sheet metal)
з 24 груд. 2020 12:26
до 25 січ. 2021 00:00
з 25 січ. 2021 00:03
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Прокат листовий (ПРИМІТКИ: Умови надання тендерного забезпечення тендерних пропозицій – відповідно до п.2 розділу 3 тендерної документації.) Sheet metal (NOTES: Conditions for providing tender security, tender offers - according to para. 2 Chapter 3 of tender documentation.)
Код ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
|
Кількість: 57,27 т. |
Період доставки:
8 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 2 |
1. Лист 30,0 мм Ст20 Steel sheet 30 mm S20
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 2,8 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 3 |
2. Лист 40,0 мм Ст20 Steel sheet 40 mm S20
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 3 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 4 |
3. Лист 50,0 мм Ст20 Steel sheet 50 mm S20
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 3,55 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 5 |
4. Лист 80мм Ст20 Steel sheet 80 mm S20
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 2,85 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 6 |
5. Лист 12мм Ст20 Steel sheet 12 mm S20
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 2,5 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 7 |
6. Лист 60мм Ст20 Steel sheet 60 mm S20
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 2,5 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 8 |
7. Лист 1,0мм Ст3 Steel sheet 1,0 mm S245
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 1,57 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 9 |
8. Лист 1,5мм Ст3 Steel sheet 1,5 mm S245
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 3,35 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 10 |
9. Лист 1,8мм Ст3 Steel sheet 1,8 mm S245
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 0,15 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 11 |
10. Лист 10мм С245 Steel sheet 10 mm S245
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 2,2 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 12 |
11. Лист 16мм С245 Steel sheet 16 mm S245
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 5,65 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 13 |
12. Лист 2мм Ст3 Steel sheet 2 mm S3
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 3,75 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 14 |
13. Лист 3,0мм Ст3 Steel sheet 3,0 mm S3
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 1,6 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 15 |
14. Лист 4,0мм Ст3 Steel sheet 4,0 mm S3
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 0,2 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 16 |
15. Лист 5мм С245 Steel sheet 5 mm S245
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 1,5 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 17 |
16. Лист 6мм С245 Steel sheet 6 mm S245
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 0,9 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 18 |
17. Лист 8мм С245 Steel sheet 8 mm S245
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 6,8 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 19 |
18. Лист оцинкований 0,7мм The sheet is galvanized 0,7mm
Код ДК 021:2015:
44172000-6 Листи (будівельні)
|
Кількість: 1 240 т. |
Період доставки:
1 лют. 2021 – 30 квіт. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 груд. 2020 12:23 | |
| Не вказано | 24 груд. 2020 12:23 | |
| Не вказано | 24 груд. 2020 12:23 | |
| Не вказано | 24 груд. 2020 12:23 | |
| Не вказано | 24 груд. 2020 12:23 | |
| Не вказано | 24 груд. 2020 12:23 | |
| Електронний підпис | 24 груд. 2020 12:23 |
Електронна тендерна документація
Загальна інформація
Опис
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Хто підтверджує
учасник
Загальна інформація
Опис
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Хто підтверджує
замовник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Хто підтверджує
замовник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"Вас може зацікавити
2 163 499,00 грн без ПДВ
Дивитись936 308,80 грн з ПДВ
Дивитись1 059 368,95 грн з ПДВ
Дивитись