Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44172000-6»
-
ID: UA-2026-08-28-008638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Оголошено28 серп. 15:09
Прийом пропозицій28 серп. 15:09 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-000261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГіпсокартон
Оголошено28 серп. 08:38
Прийом пропозицій28 серп. 08:38 – 7 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-26-010042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛист з оцинкованої сталі фарбований 0,5 мм, Супердифузійна мембрана 150, Малярна захисна плівка 1400×20 м (за кодом ДК 021:2015 - 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами)
Оголошено26 серп. 15:28
Прийом пропозицій26 серп. 15:28 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-006739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛист рифлений алюмінієвий 1000*2000*1
Ім'я:Ушанов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено25 серп. 13:24
Прийом пропозицій25 серп. 13:24 – 2 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-24-006569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Оголошено24 серп. 14:23
Прийом пропозицій24 серп. 14:23 – 2 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-001162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛот 1 – Листовий прокат
Очікувана вартість5 302 639,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГіпсокартон
Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГіпсокартон вологостійкий
Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, повязані з конструкційними матеріалами (Лист оцинковка (1х2); Стрічка бітум)
Очікувана вартість1 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПВХ спінений стандарт 04х3050х2050мм білий Plafoam
Очікувана вартість2 957,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Очікувана вартість655,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (лист 3,0 г/к)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість2 061,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГіпсокартон стіновий вологостійкий
Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК:021:2015- 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами ( Гіпсокартон , ОСБ 10мм для Станіславчицької гімназії ім. Тимофія Бордуляка з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради)
Очікувана вартість1 235,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроф лист ПК-20 035 цинк,Виріб на замовлення 0,35 цинк - ДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Очікувана вартість16 211,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» (серпянка (код ДК 021:2015 – 44173000-3 – стрічки), ГКЛ (код ДК 021:2015 – 44172000-6 – листи (будівельні)))
Очікувана вартість1 106,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛист
Очікувана вартість1 570,86 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГладкий лист, профіля
Очікувана вартість36 671,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Оголошено24 серп. 14:04
Прийом пропозицій24 серп. 14:04 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість174 505,04 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-003053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом за ДК 021:2015 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Очікувана вартість1 296,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro