Код ДК021-2015(CPV) 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з організації шкільного харчування)

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Місцезнаходження замовника: м. Черкаси, вул. Нечуя Левицького,12 . Процедура закупівлі: відкриті торги. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова чи російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: наведено в ч.6 р.ІІІ тендерної документації та Додатку №3 документації. Умови надання забезпечення тендерної пропозиції: не вимагається

Очікувана вартість

863 362,40 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 23 груд. 2020 16:33

до 12 січ. 2021 00:00

Аукціон

з 13 січ. 2021 15:47

до 13 січ. 2021 16:08

Кваліфікація

з 13 січ. 2021 16:08

до 16 січ. 2021 14:05

Пропозиції розглянуто

з 16 січ. 2021 14:05

до 28 січ. 2021 17:06

Подання пропозицій:
23 груд. 2020 16:33 – 12 січ. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
13 січ. 2021 15:47 – 13 січ. 2021 16:08
Період уточнень:
23 груд. 2020 16:33 – 2 січ. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
12 січ. 2021 00:00
Оскарження умов тендера:
23 груд. 2020 16:33 – 8 січ. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
4 січ. 2021 16:44

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21360671
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, вулиця Нечуя-Левицького, 12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Левченко Ольга Василівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380472647500
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

послуги з організації шкільного харчування

Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги

Кількість:

79 205 од

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, вул.Нечуя Левицького,12

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 23 груд. 2020 16:36
Документи закупівлі 4 січ. 2021 16:30
Не вказано 4 січ. 2021 16:30
Проєкт договору 23 груд. 2020 16:36
Електронний підпис 23 груд. 2020 16:51
Електронний підпис 23 груд. 2020 16:51
Електронний підпис 23 груд. 2020 16:51
Не вказано 13 січ. 2021 16:08
Не вказано 13 січ. 2021 16:08
Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
місцевий бюджет. Замовник, здійснює оплату за Послуги шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника на умовах відстрочки платежу до 30 (тридцяти) банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Замовника і Постачальника актів наданих Послуг.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
863 362,40 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 316,81 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Котенко Жанна
E-mail: [email protected] Телефон: 380637001463, 380637001463 ЄДРПОУ:
2233225426

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 січ. 2021 14:49
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Електронний підпис 11 січ. 2021 14:49
Електронний підпис 11 січ. 2021 14:49
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 25 січ. 2021 10:30

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 16 січ. 2021 14:05
Не вказано 16 січ. 2021 14:01
Витяг з реєстру 13 січ. 2021 16:09
Електронний підпис 16 січ. 2021 14:05
Не вказано 16 січ. 2021 14:01
Довідка 18 січ. 2021 13:49

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 січ. 2021 17:00
Електронний підпис 28 січ. 2021 17:06

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Заява

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Вчинення економічних правопорушень
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Заява

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Вчинення корупційних правопорушень
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Заява

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Заява

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Порушення справ про банкрутство
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Заява

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 14:41
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Мова тендерної пропозиції українська

Пропозиція

862 362,40 грн без ПДВ

Статус

переможець
не залучається
Ім'я:
НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА
E-mail: [email protected] Телефон: 380687706275, 380687706275 ЄДРПОУ:
2581801922

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 січ. 2021 15:21
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:18
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Електронний підпис 11 січ. 2021 15:21
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:18
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:18
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Заява

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Вчинення економічних правопорушень
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Заява

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Вчинення корупційних правопорушень
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Заява

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Заява

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Заява

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Порушення справ про банкрутство
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Заява

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 11 січ. 2021 15:17
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Мова тендерної пропозиції українська

Пропозиція

863 362,40 грн без ПДВ

Статус

не розглядався
не залучає

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 Черкаської міської ради Черкаської області

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 55524000-9 Кейтерингові послуги для шкіл))
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 55524000-9 Кейтеринг...
Ім'я:
Пилип Ігольник
E-mail: [email protected] Телефон: +380680564321 ЄДРПОУ:
41851276

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 225 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Ім'я:
Олена Потапенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506248
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

703 575,58 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації харчування дітей шкільного та дошкільного віку (кейтерингові послуги)
Послуги з організації харчування дітей шкільного та дошкільного віку (кейтерингові послуги)
Ім'я:
Уляна Юр'як
E-mail: [email protected] Телефон: +380969406397 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20560971

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

509 500,00 грн без ПДВ

Дивитись