79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Консультації та організаційні послуги з питань проведення процедури відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015: код 09120000-6 "Газове паливо"
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Консультації та організаційні послуги з питань проведення процедури відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015: код 09120000-6 "Газове паливо"
Код ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
9 груд. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 92600, Луганська область, Сватове, майдан Злагоди,25 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 9 груд. 2020 14:27 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 9 груд. 2020 14:30 |
Пропозиція
4 000,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ культури, молоді та спорту Сватівської районної державної адміністрації Луганської областіВас може зацікавити
7 000,00 грн без ПДВ
Дивитись