Консультації та організаційні послуги з питань проведення процедури відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015: код 09120000-6 "Газове паливо"

Дійсний:
9 груд. 2020 – 31 груд. 2020
ID контракту:
UA-2020-12-09-009708-c-c1
Номер:
002955/ВТ
Дата підписання:
9 груд. 2020 14:29

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Консультації та організаційні послуги з питань проведення процедури відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015: код 09120000-6 "Газове паливо"

Код ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

9 груд. 2020 00:00 – 31 груд. 2020 00:00

Місце доставки:

Україна, 92600, Луганська область, Сватове, майдан Злагоди,25

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 груд. 2020 14:30
Основний контакт
Ім'я:
Олена Панченко
Телефон:
+0647132867
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСАЛТИНГ ЕКСПЕРТ ПРОК'ЮРЕМЕНТ"
Код ЄДРПОУ:
37744486
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, місто Херсон, Суворовський район ПРОСПЕКТ КУТУЗОВА будинок 4 офіс 1
Інформація про замовника
Назва:
Відділ культури, молоді та спорту Сватівської районної державної адміністрації Луганської області
Код ЄДРПОУ:
02227222
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 92600, Луганська область, Сватівський район, місто Сватове, майдан Злагоди, будинок 25