Послуги щодо обов’язкового особистого страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті, код 66510000-8 за ДК 021:2015 «Страхові послуги»

Детальний опис закупівлі згідно оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Очікувана вартість

3 200,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 груд. 2020 16:53

до 11 груд. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 11 груд. 2020 17:30

до 19 груд. 2020 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 19 груд. 2020 00:02

до 22 груд. 2020 12:34

Пропозиції розглянуто

з 22 груд. 2020 12:34

до 4 січ. 2021 17:46

Подання пропозицій:
11 груд. 2020 17:30 – 19 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
7 груд. 2020 16:53 – 11 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03328913
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03056, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ніколенко Ольга Михайлівна
Володіння мовою:
Телефон:
380442385806
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги щодо обов’язкового особистого страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті

Код ДК 021:2015: 66512100-3 Послуги зі страхування від нещасних випадків

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 січ. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 груд. 2020 16:52
Не вказано 7 груд. 2020 16:52
Електронний підпис 7 груд. 2020 16:53

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( календарні )
Опис:
Страхувальник здійснює попередню сплату на поточний рахунок Страховику у розмірі 100% загального страхового платежу за Договором протягом 20 (двадцяти) календарних днів з дати підписання Договору.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 200,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
16,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Іванців Анатолій Евгенович
E-mail: [email protected] Телефон: 380445410202, 380445410202, Факс:
0445410575
ЄДРПОУ:
35392462

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 12:21
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 12:21
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 12:21
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 12:21
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 12:21
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 12:21

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2020 12:33
Не вказано 22 груд. 2020 12:33

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 4 січ. 2021 17:45
Електронний підпис 4 січ. 2021 17:46

Пропозиція

1 728,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"

Вас може зацікавити

Послуги обов’язкового страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків
Послуги обов’язкового страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків
Ім'я:
Галина Пилипова
E-mail: [email protected] Телефон: +380674972424 ЄДРПОУ:
23836907

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 000,00 грн без ПДВ

Дивитись