Дошка для плавання Volna PULL-KICK-2 9152-00 (код ДК 021:2015 - 37412300-2), Ласти Volna TRAINER 5011-00 36/38 (код ДК 021:2015 - 37412250-6), Ласти Volna TRAINER 5011-00 40/43 (код ДК 021:2015 - 37412250-6), Лопатки для плавання Аrena Vortex Evolution Hand Paddle 95232-065 (код ДК 021:2015 - 37412300-2)

Категорія Замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади; МІсцезнаходження Замовника: 72319, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Ярослава Мудрого, буд. 13. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».

Очікувана вартість

100 430,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 1 груд. 2020 08:36

до 7 груд. 2020 08:40

Прийом пропозицій

з 9 груд. 2020 00:00

до 11 груд. 2020 08:40

Аукціон

з 16 груд. 2020 11:30

до 16 груд. 2020 11:58

Кваліфікація

з 16 груд. 2020 11:58

до 17 груд. 2020 15:27

Пропозиції розглянуто

з 17 груд. 2020 15:27

до 22 груд. 2020 10:35

Подання пропозицій:
9 груд. 2020 00:00 – 11 груд. 2020 08:40
Початок аукціону:
16 груд. 2020 11:30 – 16 груд. 2020 11:58
Період уточнень:
1 груд. 2020 08:36 – 7 груд. 2020 08:40

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43749581
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 72319, Запорізька область, Мелітополь, вул. Ярослава Мудрого ,буд.13
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гуляєва Оксана Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380977707231
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дошка для плавання Volna PULL-KICK-2 9152-00 (код ДК 021:2015 - 37412300-2)

Код ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі

Кількість:

50 шт

Період доставки:

до 25 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 72319, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Ярослава Мудрого, буд. 13
2

Ласти Volna TRAINER 5011-00 36/38 (код ДК 021:2015 - 37412250-6)

Код ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі

Кількість:

30 шт

Період доставки:

до 25 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 72319, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Ярослава Мудрого, буд. 13
3

Ласти Volna TRAINER 5011-00 40/43 (код ДК 021:2015 - 37412250-6)

Код ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі

Кількість:

30 шт

Період доставки:

до 25 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 72319, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Ярослава Мудрого, буд. 13
4

Лопатки для плавання Аrena Vortex Evolution Hand Paddle 95232-065 (код ДК 021:2015 - 37412300-2)

Код ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі

Кількість:

30 шт

Період доставки:

до 25 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 72319, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Ярослава Мудрого, буд. 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 1 груд. 2020 08:36
Документи закупівлі 1 груд. 2020 08:36
Електронний підпис 1 груд. 2020 08:44
Не вказано 16 груд. 2020 11:57
Не вказано 16 груд. 2020 11:57

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів, але не пізніше 31.12.2020 р., після його фактичного отримання Покупцем на підставі виставлених рахунків – фактур та накладних, шляхом переводу коштів на рахунок Постачальника

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
100 430,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
502,15 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Людмила Чернишева
E-mail: [email protected] Телефон: +380667681077 ЄДРПОУ:
2438814622

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 груд. 2020 01:19
Електронний підпис 11 груд. 2020 01:19
Не вказано 11 груд. 2020 01:19

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 17 груд. 2020 14:23
Електронний підпис 17 груд. 2020 14:44

Пропозиція

82 800,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Валерій Онищенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380505059466 ЄДРПОУ:
2538511178

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 10 груд. 2020 20:59
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Електронний підпис 10 груд. 2020 20:59
Не вказано 10 груд. 2020 20:56
Не вказано 10 груд. 2020 20:56

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 17 груд. 2020 14:54
Електронний підпис 17 груд. 2020 15:00

Пропозиція

84 970,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Панарін Едуард Євгенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503521683 ЄДРПОУ:
2385616596

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 груд. 2020 10:06
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 10:05
Електронний підпис 9 груд. 2020 10:06
Електронний підпис 9 груд. 2020 10:06
Електронний підпис 9 груд. 2020 10:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 груд. 2020 10:05
Цінова пропозиція 9 груд. 2020 10:05
Технічні специфікації 9 груд. 2020 10:05

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 груд. 2020 15:23
Ліцензія 17 груд. 2020 15:11

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 22 груд. 2020 10:11
Електронний підпис 22 груд. 2020 10:24

Пропозиція

85 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "Водно-спортивний комплекс" Мелітопольської міської ради Запорізької області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Микола Кільбіцький
E-mail: [email protected] Телефон: +380935948903 ЄДРПОУ:
24980428

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

141 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Комбінезони змагальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі скелетону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4463)
Комбінезони змагальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі скелетону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4463)
Ім'я:
Градомська Людмила Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:
03767831
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

183 330,00 грн без ПДВ

Дивитись