Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37410000-5»
-
ID: UA-2026-09-03-014500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ячі для водного поло для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено3 вер. 18:51
Прийом пропозицій3 вер. 18:51 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-004812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГребний тренажер аеродинамічний з телеметричним поясом (код 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника )
Оголошено3 вер. 11:39
Прийом пропозицій3 вер. 11:39 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Гідрокостюм Viking(або еквівалент))
Оголошено2 вер. 12:53
Прийом пропозицій2 вер. 12:53 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-007865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолози для скелетона для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з скелетона в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4490)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 15:46
Прийом пропозицій31 серп. 15:46 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-006822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінезони змагальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі скелетону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ № 4463)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 14:31
Прийом пропозицій31 серп. 14:31 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-17-010158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект лавинного спорядження АВС (лавинний датчик/біпер, лавинний щуп, лавинна лопата) згідно CPV за ДК 021:2015 код 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі.
Ім'я:Владислав СадварійE-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт: ЄДРПОУ:38629032Оголошено17 серп. 15:57
Прийом пропозицій17 серп. 15:57 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-013830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 37410000-5 - Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Придбання спортивного інвентарю для використання в навчально-тренувальному процесі КДЮСШ)
Ім'я:Меркулова Альона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472373386 Факс:+380472373386ЄДРПОУ:36299692Очікувана вартість47 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання компостерів для спортивного орієнтування для КЗПО «ЦДЮТ «Гармонія» Новопільської сільської ради
Очікувана вартість1 542,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар та обладнання
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВолани Yonex Mavis 350, Код ДК 021:2015 (CPV) : 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
Очікувана вартість37 947,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиспортивний інвентар
Ім'я:Єфремова Віта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459550592 Факс:+380459550592ЄДРПОУ:26540604Очікувана вартість102 560,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-31-009148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний комплекс
Очікувана вартість99 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (набір бадмінтона)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитарілки стендові Eurotarget Standart
Очікувана вартість17 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 37414200-5 - Т ермоконтейнери
Очікувана вартість22 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний тренажер Воркаут для вулиці
Очікувана вартість72 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБадмінтон мет, кетчбол
Очікувана вартість1 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКулі для страйкболу
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВолани для КДЮСШ «Центр»
Оголошено26 серп. 17:07
Прийом пропозицій26 серп. 17:07 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість42 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-26-012515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні товари та інвертар
Ім'я:Гармаш Анна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322553150 Факс:+380322367146ЄДРПОУ:23888732Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro