Екскаватор-навантажувач
Закупівля здійснюється на виконання пунктів 6.1.1. та 6.1.2. розділу 6 інвестиційної програми товариства на 2021 рік. Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою. Детальна інформація щодо закупівлі згідно тендерної документації.
Excavator-loader
A purchase comes true on implementation to points 6.1.1. and 6.1.2. of chapter 6 investment program of society on 2021. Tender proposals must be prepared in Ukrainian. Detailed information on procurement according to the tender documentation.
з 30 лист. 2020 14:37
до 31 груд. 2020 09:00
з 31 груд. 2020 09:01
до 14 квіт. 2021 00:00
з 14 квіт. 2021 13:36
до 14 квіт. 2021 14:03
з 14 квіт. 2021 14:03
до 19 лип. 2021 10:16
з 19 лип. 2021 10:16
до 30 лип. 2021 09:34
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
У зв'язку з не можливістю приведення у відповідність Тендерної документації відповідно до рішення АМКУ №2575 -р/пк-пз від 12.02.2021 р., а також норм статті 23 Закону № 922 Замовник відміняє відкриті торги по предмету закупівлі: екскаватор-навантажувач (код ДК 021:2015 – 43260000-3 – Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка) (UA-2020-11-30-003123-c) з підстав передбачених п. 2 ч. 1 ст. 32 Закону №922.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 9 бер. 2021 16:17 | |
| Електронний підпис | 9 бер. 2021 16:18 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Екскаватор-навантажувач Екскаватор-навантажувач Excavator-loader Excavator-loader Перейти до лоту |
Очікувана вартість 8 631 176,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 30 лист. 2020 14:40 | |
| Електронний підпис | 30 лист. 2020 14:57 | |
| Проєкт договору | 30 лист. 2020 14:41 | |
| Не вказано | 14 квіт. 2021 14:03 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"Вас може зацікавити
5 517 112,00 грн з ПДВ
Дивитись5 124 006,00 грн без ПДВ
Дивитись4 450 000,00 грн з ПДВ
Дивитись