Серверне обладнання, його встановлення та налаштування код 48820000-2 — Сервери за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
У звя'зку з відсутністю в оголошенні про проведення відкритих торгів окремого поля "Мова (мови), якою (якими)повинні готуватися тендерні пропозиції" зазначена інформація освітлюється у Примітки до закупівлі : Тендерна пропозиція та усі документи, які
з 27 лист. 2020 17:31
до 14 груд. 2020 00:00
з 14 груд. 2020 14:45
до 14 груд. 2020 15:06
з 14 груд. 2020 15:06
до 16 груд. 2020 12:56
з 16 груд. 2020 12:56
до 28 груд. 2020 12:32
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Системний блок серверний
Код ДК 021:2015:
48821000-9 Мережеві сервери
|
Кількість: 1 комплект |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 08205, Київська область, Ірпінь, Садова,38 |
| 2 |
Програмне збезпечення Windows Svr 2016 Standard (16 core)
Код ДК 021:2015:
48820000-2 Сервери
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 08205, Київська область, Ірпінь, Садова,38 |
| 3 |
Програмне збезпечення Microsoft SQLSvrStd 2019 SNGL OLP NL
Код ДК 021:2015:
48820000-2 Сервери
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 08205, Київська область, Ірпінь, Садова,38 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 27 лист. 2020 17:38 | |
| Документи закупівлі | 27 лист. 2020 17:38 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 27 лист. 2020 17:52 | |
| Електронний підпис | 27 лист. 2020 17:52 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 27 лист. 2020 17:50 | |
| Документи закупівлі | 27 лист. 2020 17:50 | |
|
|
||
| Не вказано | 2 груд. 2020 15:49 | |
| Документи закупівлі | 27 лист. 2020 17:43 | |
| Документи закупівлі | 27 лист. 2020 17:43 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 27 лист. 2020 17:43 | |
| Документи закупівлі | 27 лист. 2020 17:43 | |
|
|
||
| Не вказано | 14 груд. 2020 15:06 | |
| Не вказано | 14 груд. 2020 15:06 | |
|
|
||
| Не вказано | 27 лист. 2020 17:50 | |
| Проєкт договору | 27 лист. 2020 17:50 | |
| Проєкт договору | 27 лист. 2020 17:50 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 11 груд. 2020 18:03 |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 17 груд. 2020 14:43 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 17 груд. 2020 14:43 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 17 груд. 2020 14:43 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 17 груд. 2020 14:43 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 17 груд. 2020 14:43 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:51 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 17 груд. 2020 14:43 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:51 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:51 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:51 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:51 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:51 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:52 | |
| Електронний підпис | 11 груд. 2020 18:03 | |
| Електронний підпис | 11 груд. 2020 18:03 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 17 груд. 2020 14:43 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 17:51 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 16 груд. 2020 12:53 | ||
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №1)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 16 груд. 2020 12:56 |
| Електронний підпис | 16 груд. 2020 12:55 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №2)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 16 груд. 2020 14:58 |
| 16 груд. 2020 12:53 | ||
| Витяг з реєстру | 14 груд. 2020 15:07 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 груд. 2020 12:32 | |
| Підписаний договір | 28 груд. 2020 12:31 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 11 груд. 2020 18:19 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 11 груд. 2020 18:19 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 18:19 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 18:15 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 18:19 | |
| Цінова пропозиція | 11 груд. 2020 18:19 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 18:15 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 11 груд. 2020 18:15 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 18:15 | |
| Цінова пропозиція | 11 груд. 2020 18:15 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 18:19 | |
| Електронний підпис | 11 груд. 2020 18:19 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 18:15 | |
| Підтвердження відповідності | 11 груд. 2020 18:19 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінська центральна міська лікарня" Ірпінської міської ради Київської областіВас може зацікавити
455 000,00 грн з ПДВ
Дивитись300 000,00 грн без ПДВ
Дивитись221 000,00 грн з ПДВ
Дивитись