Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48820000-2»
-
ID: UA-2026-09-03-004251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСервер
Оголошено3 вер. 11:23
Прийом пропозицій9 вер. 23:18 – 12 вер. 09:18 -
ID: UA-2026-09-02-011867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 48820000-2 - Сервери (Сервер).
Оголошено2 вер. 16:20
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-009622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверне обладнання
Оголошено1 вер. 16:17
Прийом пропозицій1 вер. 16:17 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 48820000-2 – Сервери
Оголошено31 серп. 22:39
Прийом пропозицій31 серп. 22:39 – 8 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-31-011807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер ARTLINE Business R61v01 або еквівалент
Оголошено31 серп. 18:14
Прийом пропозицій31 серп. 18:14 – 8 вер. 10:30 -
ID: UA-2026-08-31-011377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер
Оголошено31 серп. 17:10
Прийом пропозицій31 серп. 17:10 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-003584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер до системи відеоспостереження (48820000-2 Сервери)
Оголошено31 серп. 12:05
Прийом пропозицій31 серп. 12:05 – 8 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-28-005317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСервери двопроцесорні
Оголошено28 серп. 12:43
Прийом пропозицій3 вер. 11:00 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-000609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСервер (згідно технічних характеристик)
Оголошено28 серп. 09:12
Прийом пропозицій3 вер. 09:00 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-009499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер (Сервери)
Ім'я:Прокофʼєв Едуард ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380673464998 ЄДРПОУ:38821236Оголошено27 серп. 15:30
Прийом пропозицій27 серп. 15:30 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-006985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеві сховища
Оголошено27 серп. 14:01
Прийом пропозицій27 серп. 14:01 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-005568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервери
Оголошено27 серп. 12:52
Прийом пропозицій27 серп. 12:52 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-008117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер (робоча станція)
Оголошено26 серп. 14:25
Прийом пропозицій26 серп. 14:25 – 3 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-21-011620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверне обладнання (код ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери)
Оголошено21 серп. 16:14
Прийом пропозицій21 серп. 16:14 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-19-013668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверне обладнання
Ім'я:Бернацький Віталій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380440000000 ЄДРПОУ:33240845Оголошено19 серп. 21:04
Прийом пропозицій19 серп. 21:04 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-013610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверне обладнання
Ім'я:Ромакін Михайло АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380440000000 ЄДРПОУ:33240845Оголошено19 серп. 20:41
Прийом пропозицій19 серп. 20:41 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-012820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 48820000-2 - Сервери (Сервери)
Оголошено19 серп. 17:31
Прийом пропозицій19 серп. 17:31 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-07-31-002755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCервери (код 48820000-2 за ДК 021:2015) (система обробки та зберігання даних систем АСУТП)
Оголошено31 лип. 12:10
Прийом пропозицій31 лип. 12:10 – 15 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-03-000989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСервер Artline Business T27 Individual на платформі Intel C2
Очікувана вартість96 323,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі для робочої станції
Очікувана вартість74 419,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro