Реконструкція футбольного поля з влаштуванням штучного покриття на стадіоні "Старт" за адресою: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 175
14.04.2020 року відділом капітального будівництва Миргородської міської ради проведено закупівлю робіт за процедурою «Відкриті торги» по об'єкту: «Реконструкція футбольного поля з влаштуванням штучного покриття на стадіоні "Старт" за адресою:
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
"Реконструкція футбольного поля з влаштуванням штучного покриття на стадіоні "Старт" за адресою: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 175"
Код ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
|
Кількість: 1 роботи |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 37600, Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя, 175, стадіон "Старт" |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 лист. 2020 16:40 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 19 лист. 2020 16:44 | |
| Електронний підпис | 19 лист. 2020 16:45 | |
| Підписаний договір | 19 лист. 2020 16:44 |
Пропозиція
269 434,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ капітального будівництва Миргородської міської радиВас може зацікавити
279 647,50 грн без ПДВ
Дивитись489 464,83 грн без ПДВ
Дивитись489 410,00 грн без ПДВ
Дивитись