38112100-4 Системи глобальної навігації та глобального позиціонування (GPS або аналогічні системи)( Комплект роверного RTK ГНСС приймача); 38112100-4 Системи глобальної навігації та глобального позиціонування (GPS або аналогічні системи)( Комплект навігаційного приладу для забезпечення аерофотозйомки з БПЛА в режимі PPK (Post-Processing kinematic); 38112100-4 Системи глобальної навігації та глобального позиціонування (GPS або аналогічні системи)( Навігаційний прилад для вирішення задач частотно-часової синхронізації).

Очікувана вартість

390 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 лист. 2020 13:05

до 7 груд. 2020 10:00

Аукціон

з 8 груд. 2020 15:31

до 8 груд. 2020 15:52

Кваліфікація

з 8 груд. 2020 15:52

до 11 груд. 2020 14:20

Пропозиції розглянуто

з 11 груд. 2020 14:20

до 23 груд. 2020 16:56

Подання пропозицій:
19 лист. 2020 13:05 – 7 груд. 2020 10:00
Початок аукціону:
8 груд. 2020 15:31 – 8 груд. 2020 15:52
Період уточнень:
19 лист. 2020 13:05 – 27 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
7 груд. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
19 лист. 2020 13:05 – 3 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
19 лист. 2020 13:03

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02071197
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 61166, Харківська область, Харків, пр-т Науки, 14
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тернопольський Григорій
Володіння мовою:
Телефон:
+380675703697
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комплект роверного RTK ГНСС приймача

Код ДК 021:2015: 38112100-4 Системи глобальної навігації та глобального позиціонування (GPS або аналогічні системи)

Кількість:

2 шт.

Період доставки:

до 28 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 61166, Харківська область, Харків, пр-т Науки,14
2

Комплект навігаційного приладу для забезпечення аерофотозйомки з БПЛА в режимі PPK (Post-Processing kinematic

Код ДК 021:2015: 38112100-4 Системи глобальної навігації та глобального позиціонування (GPS або аналогічні системи)

Кількість:

1 шт.

Період доставки:

до 28 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 61166, Харківська область, Харків, пр-т Науки,14
3

Навігаційний прилад для вирішення задач частотно-часової синхронізації

Код ДК 021:2015: 38112100-4 Системи глобальної навігації та глобального позиціонування (GPS або аналогічні системи)

Кількість:

2 шт.

Період доставки:

до 28 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 61166, Київська область, Харківці, пр-т Науки,14

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 груд. 2020 15:52
Не вказано 8 груд. 2020 15:52
Не вказано 19 лист. 2020 13:02
Електронний підпис 19 лист. 2020 13:03
Не вказано 19 лист. 2020 13:02

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( календарні )
Опис:
Оплата за поставлений Товар здійснюється шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у Договорі, протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної Постачальника на Товар. Усі документи тендерної пропозиції, викладаються українською мовою. У разі надання документів складених іншою мовою, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Вид надання забезпечення тендерної пропозиції-страхова гарантія .Розмір:11700,00 грн.Строк дії гарантії:протягом строку дії тендерної пропозиції.Гарантія надається у вигляді електронного файлу в форматі PDF з одночасним документальним підтвердженням кваліфікованого електронного підпису уповноваженої (посадової) особи на підписання гарантії та печатки фінансової установи у розширенні p7s з обов’язковим зазначенням у тексті гарантії посилання на програмний комплекс,яким накладено підпис та печатку для можливості перевірки такого підпису.Гарантія повинна бути безвідкличною та безумовною та підтверджувати дію страхового захисту фінансового ризику невиконання або неналежного виконання зобов’язань учасником перед замовником, що виникли у зв’язку з поданням тендерної пропозиції, з зазначеним обов’язком невідкладної виплати та обов’язковим посиланням на унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі,присвоєний електронною системою закупівель на порталі prozorro.gov.ua та посилання на предмет закупівлі;Гарантія,зокрема,повинна містити таку інформацію:назву документа - «Страхова гарантія»;номер,дату та місце складання;повну назву принципала,код ЄДРПОУ,юридична адреса (для фізичної особи,в т.ч. ФОП – ПІБ,РНОКПП,місце проживання);розмір гарантії цифрами та словами,назву валюти;повну назву бенефіціара,код ЄДРПОУ,юридична адреса;повну назву гаранта,код ЄДРПОУ,юридична адреса;строк дії гарантії;умови,за яких надається право вимагати платіж;порядок та умови виплати страхового відшкодування.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
390 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 900,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
11 700,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Флерко Сергій
E-mail: [email protected] Телефон: +380635765500 ЄДРПОУ:
38493277

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 груд. 2020 16:41
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 16:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 16:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Електронний підпис 4 груд. 2020 16:41
Електронний підпис 4 груд. 2020 16:41
Електронний підпис 4 груд. 2020 16:41
Електронний підпис 4 груд. 2020 16:41
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 16:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Технічні специфікації 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Цінова пропозиція 4 груд. 2020 16:34
Технічні специфікації 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 21 груд. 2020 09:52
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 16:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 21 груд. 2020 09:52
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 16:02
Підтвердження відповідності 18 груд. 2020 16:02
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 21 груд. 2020 16:46
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 16:34

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 груд. 2020 14:20
Витяг з реєстру 8 груд. 2020 15:53
Довідка 15 груд. 2020 15:10
Довідка 11 груд. 2020 14:21
Довідка 15 груд. 2020 09:05
Не вказано 11 груд. 2020 14:20

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 груд. 2020 16:56
Підписаний договір 23 груд. 2020 16:33

Пропозиція

364 020,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Шкляревський Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129676 Веб сайт: ЄДРПОУ:
34184991

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 груд. 2020 12:23
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 12:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 12:23
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 12:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 12:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 12:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 12:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 12:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 12:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 12:23
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 12:23
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 12:23
Електронний підпис 4 груд. 2020 12:23
Технічні специфікації 4 груд. 2020 12:23
Технічні специфікації 4 груд. 2020 12:23
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 12:23
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 12:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 12:23

Пропозиція

390 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Харківський національний університет радіоелектроніки