Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38112100-4»
-
ID: UA-2026-09-02-010721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для технологічного транспорту
Оголошено2 вер. 16:10
Прийом пропозицій2 вер. 16:10 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-003782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиGPS трекери
Оголошено25 серп. 11:18
Прийом пропозицій25 серп. 11:18 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіотермінал абонентський 3S (закупівля відповідно до абзацу 4 та абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 р.)
Очікувана вартість50 973,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми управління автопарком
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість5 652,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобладнання FM (GPS/GSM) термінал
Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавігаційні прилади, 38110000-9 (Пристрій спостереження за рух об'єктами)
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема управління автопарком FMB150K5XW01 за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 38110000-9 Навігаційні прилади (38112100-4)
Очікувана вартість19 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиGPS трекер
Очікувана вартість17 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема GPS-моніторингу з контролем рівня палива для транспортних засобів
Ім'я:Ступаченко Катерина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380669038456 ЄДРПОУ:45456197Оголошено17 лип. 10:36
Прийом пропозицій17 лип. 10:36 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 711 577,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-009452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриймач навігаційний
Оголошено16 лип. 16:42
Прийом пропозицій16 лип. 16:42 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-005463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиGSM - контроллер RC-4000, код ДК 021:2015 (CPV) : 38110000-9 Навігаційні прилади
Очікувана вартість3 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-000913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-469_38110000-9 Навігаційні прилади (Пристрої спостереження за рухомими об’єктами)
Оголошено7 лип. 09:37
Прийом пропозицій7 лип. 09:37 – 15 лип. 15:00Очікувана вартість1 178 100,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-010603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиGPS - трекери Teltonika FMB920
Очікувана вартість83 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-000133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні прилади (пристрій спостереження за рухомими об'єктами BI-530 R TREK rev Q (BLE) hv3
Очікувана вартість3 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-002155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавігаційні прилади
Очікувана вартість9 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-001152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 38110000-9 - Навігаційні прилади (Туристичний GPS- навігатор Garmin eTrex Touch для спеціалізованого кабінету географії Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість29 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-004055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-295_38110000-9 Навігаційні прилади (Пристрої спостереження за рухомими об’єктами)
Оголошено11 черв. 11:21
Прийом пропозицій11 черв. 11:21 – 21 черв. 15:00Очікувана вартість1 359 855,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-011865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГНСС-приймач, кріплення для антени ГНСС-приймача та комплект трегера та адаптера геодезичного
Ім'я:Василишин Христина ТеодорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено15 трав. 16:20
Прийом пропозицій15 трав. 16:20 – 23 трав. 17:00Очікувана вартість700 230,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-003914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиGPS-трекери Teltonika FMB920
Очікувана вартість19 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-013834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема управління автопарком GPS-трекер Teltonika FMB930
Очікувана вартість1 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro