Капітальний ремонт дороги приватного сектору по вулиці Втората від житлового будинку № 112 до житлового будинку № 90 у Центральному районі міста Миколаєва

Закупівля робіт на 2020-2021 роки. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 358 600,00 грн., з ПДВ, в тому числі: на 2020 рік - 867 887,00 грн., з ПДВ; на 2021 рік – 490 713, 00 грн., з ПДВ, або різниця між ціною пропозиції переможця закупівлі та очікуваною вартістю закупівлі на 2020 рік. Площа дорожнього полотна, що підлягає ремонту складає 1205 кв. м та відповідно до Відомості обсягів робіт, наведеної в Додатку №3 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі, затв. протоколом уповноваженої особи від 06.11.2020 (завантажено додатково).

Очікувана вартість

1 358 600,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 6 лист. 2020 10:42

до 12 лист. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 12 лист. 2020 18:00

до 17 лист. 2020 00:00

Аукціон

з 17 лист. 2020 12:09

до 17 лист. 2020 12:30

Кваліфікація

з 17 лист. 2020 12:30

до 17 лист. 2020 16:25

Пропозиції розглянуто

з 17 лист. 2020 16:25

до 18 лист. 2020 16:11

Подання пропозицій:
12 лист. 2020 18:00 – 17 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
17 лист. 2020 12:09 – 17 лист. 2020 12:30
Період уточнень:
6 лист. 2020 10:42 – 12 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05410576
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54001, Миколаївська область, Миколаїв, Інженерна, 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шарий Максим Олександрович
Володіння мовою:
Телефон:
380509828125
E-mail:
Факс:
0512375664

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт дороги приватного сектору по вулиці Втората від житлового будинку № 112 до житлового будинку № 90 у Центральному районі міста Миколаєва

Код ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг

Кількість:

1 205 метри квадратні

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 54046, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Втората від будинку № 112 до будинку № 90

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 лист. 2020 12:30
Не вказано 17 лист. 2020 12:30
Не вказано 6 лист. 2020 10:43
Електронний підпис 6 лист. 2020 10:44

Умови оплати

Оплата після події:
дата подання заявки
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Замовник здійснює оплату за фактично виконані роботи шляхом перерахунку коштів на рахунок Підрядника на підставі виставлених рахунків від Підрядника, протягом 15 (п'ятнадцяти) робочих днів після підписання Сторонами Актів приймання виконаних будівельних робіт (форма КБ-2в) та Довідок про вартість виконаних будівельних робіт (форма КБ-3).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 358 600,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Литвиненко Аліна
E-mail: [email protected] Телефон: +380672093860 ЄДРПОУ:
3170518868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 лист. 2020 11:08
Не вказано 16 лист. 2020 11:05
Не вказано 16 лист. 2020 11:05
Не вказано 16 лист. 2020 11:05
Електронний підпис 16 лист. 2020 11:08
Не вказано 16 лист. 2020 11:05
Не вказано 16 лист. 2020 11:05
Не вказано 16 лист. 2020 11:05

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
17 лист. 2020 16:04
Електронний підпис 17 лист. 2020 16:23
Електронний підпис 17 лист. 2020 16:23

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 18 лист. 2020 16:10
Електронний підпис 18 лист. 2020 16:10

Пропозиція

1 305 484,23 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Симонян Сергій
E-mail: [email protected] Телефон: +380674673671 ЄДРПОУ:
3183521994

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 лист. 2020 14:47
Не вказано 16 лист. 2020 14:38
Не вказано 16 лист. 2020 14:38
Не вказано 16 лист. 2020 14:38
Не вказано 16 лист. 2020 14:38
Електронний підпис 16 лист. 2020 14:47

Пропозиція

1 318 539,07 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради

Вас може зацікавити

«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізнични...
Ім'я:
Алла Мовчаненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380956765579 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04412656

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 190 988,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги машин та механізмів (Код за ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Послуги машин та механізмів (Код за ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Ім'я:
Вінідиктова Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380442800391 ЄДРПОУ:
03359115
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 623 264,00 грн без ПДВ

Дивитись
відновлення асфальтобетонного покриття після ремонту мереж водопостачання та водовідведення в межах м. Кривий Ріг
відновлення асфальтобетонного покриття після ремонту мереж водопостачання та водовідведення в межах м. Кривий Ріг
Ім'я:
Оксана Глушакова
E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
03341316
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 135 996,00 грн без ПДВ

Дивитись