Трактор МТЗ-82.1 з переднім ведучим мостом балкового типу (або еквівалент)

Трактор МТЗ-82.1 з переднім ведучим мостом балкового типу (або еквівалент) - 1 одиниця. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Очікувана вартість

550 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 лист. 2020 16:53

до 19 лист. 2020 00:00

Аукціон

з 19 лист. 2020 12:29

до 19 лист. 2020 12:50

Кваліфікація

з 19 лист. 2020 12:50

до 21 лист. 2020 10:44

Пропозиції розглянуто

з 21 лист. 2020 10:44

до 8 груд. 2020 12:37

Подання пропозицій:
3 лист. 2020 16:53 – 19 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
19 лист. 2020 12:29 – 19 лист. 2020 12:50
Період уточнень:
3 лист. 2020 16:53 – 9 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
19 лист. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
3 лист. 2020 16:53 – 15 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 лист. 2020 16:54

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32021299
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 37300, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Шевченка, 17
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Андрій Москаленко
Володіння мовою:
Телефон:
+380509763023
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Трактор МТЗ-82.1 з переднім ведучим мостом балкового типу (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 37300, Полтавська область, місто Гадяч, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 17

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 3 лист. 2020 16:53
Проєкт договору 3 лист. 2020 16:53
Електронний підпис 3 лист. 2020 16:54
Документи закупівлі 3 лист. 2020 16:53
Не вказано 19 лист. 2020 12:50
Не вказано 19 лист. 2020 12:50

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Здійснення оплати відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 10 банківських днів з дня фактичного постачання Товару на адресу Замовника. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за наданий Товар здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
550 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 750,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Дементьєва Ірина Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 067-307-55-92 Веб сайт: ЄДРПОУ:
36085246
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лист. 2020 12:05
Технічні специфікації 17 лист. 2020 12:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 12:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 12:29
Технічні специфікації 17 лист. 2020 12:05
Підтвердження відповідності 17 лист. 2020 12:05
Підтвердження відповідності 17 лист. 2020 12:05
Технічні специфікації 17 лист. 2020 12:05
Підтвердження відповідності 17 лист. 2020 12:05
Технічні специфікації 17 лист. 2020 12:05
Підтвердження відповідності 17 лист. 2020 12:05
Технічні специфікації 17 лист. 2020 12:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 12:29
Електронний підпис 17 лист. 2020 12:05
Електронний підпис 17 лист. 2020 12:05
Технічні специфікації 17 лист. 2020 12:05
Технічні специфікації 17 лист. 2020 12:05
Підтвердження відповідності 17 лист. 2020 12:05
Підтвердження відповідності 17 лист. 2020 12:05

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лист. 2020 10:44
Витяг з реєстру 19 лист. 2020 12:51
Протокол розгляду 21 лист. 2020 10:42
Довідка 24 лист. 2020 15:06
Довідка 21 лист. 2020 10:45

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 груд. 2020 12:36
Підписаний договір 8 груд. 2020 12:33

Пропозиція

495 750,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Анна Сергеевна Кошкадамян
E-mail: [email protected] Телефон: +380675113989 ЄДРПОУ:
30976452
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 лист. 2020 16:11
Технічні специфікації 18 лист. 2020 16:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2020 16:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2020 16:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2020 16:10
Технічні специфікації 18 лист. 2020 16:10
Технічні специфікації 18 лист. 2020 16:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2020 16:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2020 16:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2020 16:10
Електронний підпис 18 лист. 2020 16:11
Технічні специфікації 18 лист. 2020 16:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2020 16:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2020 16:10
Технічні специфікації 18 лист. 2020 16:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2020 16:10

Пропозиція

498 400,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНСЕРВІС""

Вас може зацікавити

34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Платформна електрокара)
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Платформна електрокара)
Ім'я:
Шатров Руслан Русланович
E-mail: [email protected] Телефон: 380443640246 ЄДРПОУ:
22927045
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

700 909,25 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Процик Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: 380674473114 ЄДРПОУ:
34334305

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

468 333,30 грн без ПДВ

Дивитись
Вживаний спеціальний вантажний автомобіль ЗІЛ-131, тип/виконання «Буровий-С», з установленою буровою установкою УРБ-2А-2, повнопривідний, призначений для виконання бурових робіт або еквівалент (Код ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби)
Вживаний спеціальний вантажний автомобіль ЗІЛ-131, тип/виконання «Буровий-С», з установленою буровою установкою УРБ-2А-2, повнопривідний, призначений для виконання бурових робіт або еквівалент (Код ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоб...
Ім'я:
Тетяна Котенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380686462823 ЄДРПОУ:
38314371
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

830 000,00 грн без ПДВ

Дивитись