Реставрація громадської будівлі Ратуша, пам’ятки архітектури національного значення охор. № 638, пл. Ринок, 1, м. Бережани 45453100-8 – Реставраційні роботи

Очікувана вартість

15 400 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 30 жовт. 2020 17:30

до 24 лист. 2020 00:01

Аукціон

з 25 лист. 2020 11:55

до 25 лист. 2020 12:28

Кваліфікація

з 25 лист. 2020 12:28

до 15 квіт. 2021 12:44

Пропозиції розглянуто

з 15 квіт. 2021 12:44

Подання пропозицій:
30 жовт. 2020 17:30 – 24 лист. 2020 00:01
Початок аукціону:
25 лист. 2020 11:55 – 25 лист. 2020 12:28
Період уточнень:
30 жовт. 2020 17:30 – 14 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
24 лист. 2020 00:01
Оскарження умов тендера:
30 жовт. 2020 17:30 – 20 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
16 лист. 2020 15:01

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

скорочення витрат на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Визнати процедуру відкритих торгів такою, що не відбулась, у звязку із скороченням видатків на здійснення закупівлі робіт на 2021 рік.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 черв. 2021 15:06
Не вказано 11 черв. 2021 15:04

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26103387
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 47501, Тернопільська область, м. Бережани, вул. Вірменська, 4
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Василь Зорик
Володіння мовою:
Телефон:
+380354821552
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДСТУ Б. Д.1.1.-1:2013 Реставрація громадської будівлі Ратуша, пам’ятки архітектури національного значення охор. № 638, пл. Ринок, 1, м. Бережани 45453100-8 – Реставраційні роботи

Код ДК 021:2015: 45453100-8 Реставраційні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 47501, Тернопільська область, Бережани, Пл. Ринок,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 жовт. 2020 17:37
Електронний підпис 30 жовт. 2020 17:37
30 жовт. 2020 17:30
Технічні специфікації 30 жовт. 2020 17:30
Проєкт договору 30 жовт. 2020 17:30
Не вказано 25 лист. 2020 12:28
Не вказано 25 лист. 2020 12:28
16 лист. 2020 14:59
Документи закупівлі 16 лист. 2020 14:59
Документи закупівлі 30 жовт. 2020 17:30
30 жовт. 2020 17:30
Не вказано 16 лист. 2020 14:59

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
10 ( робочі )
Опис:
Після реєстрації цього Договору в органі Державної казначейської служби України, у якому обслуговується Замовник, у разі необхідності Замовник вправі перерахувати Генпідряднику аванс у розмірі до 30% від загальної вартості робіт, передбаченої п.4.1. цього Договору, у тому числі аванс на 2020 р. становить __________ грн. ( ), у т.ч. ПДВ 20%, за наявності бюджетних коштів, передбачених відповідною програмою (цільовим призначенням), на строк не більше трьох місяців, але у будь-якому випадку до кінця поточного бюджетного року. Аванс у розмірі до 30 % вартості робіт Замовником може перераховуватись одноразовим платежем або поетапно (30%)
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Оплата виконаних робіт здійснюється, з урахуванням суми фактично перерахованого авансу на відповідний поточний рік, на підставі актів здачі-приймання виконаних робіт КБ-2в, КБ-3 у відповідності до затвердженого кошторису та норм ДСТУ протягом десяти банківських днів з дня підписання акту про виконані роботи в межах затверджених кошторисних призначень на відповідний період за умови наявності фінансування та наявності асигнувань з державного бюджету через орган Державної казначейської служби України, у якому обслуговується Замовник(70%)

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
15 400 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
77 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Ботовський Орест Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380972552989 ЄДРПОУ:
3468307536

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 лист. 2020 19:17
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Електронний підпис 21 лист. 2020 19:17
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16
Технічні специфікації 21 лист. 2020 19:16

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 6 квіт. 2021 13:33
Електронний підпис 6 квіт. 2021 13:33
Витяг з реєстру 6 квіт. 2021 12:59

Пропозиція

13 100 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
незалучатиметься
Ім'я:
Гладун Павло
E-mail: [email protected] Телефон: 380964799562, 380964799562 ЄДРПОУ:
41422080

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 лист. 2020 12:13
Електронний підпис 21 лист. 2020 12:13
Електронний підпис 21 лист. 2020 12:13
Електронний підпис 21 лист. 2020 12:13
Електронний підпис 21 лист. 2020 12:13
Електронний підпис 21 лист. 2020 12:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лют. 2021 14:56
Підтвердження відповідності 14 груд. 2020 11:40
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лист. 2020 12:12
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Технічні специфікації 21 лист. 2020 12:12
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лют. 2021 14:56
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 14 груд. 2020 11:40
Підтвердження відповідності 14 груд. 2020 11:40
Технічні специфікації 21 лист. 2020 12:12
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 квіт. 2021 14:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 квіт. 2021 14:52
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 квіт. 2021 14:52
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лют. 2021 14:56
Кошторис 21 лист. 2020 12:12
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лют. 2021 14:55
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лют. 2021 14:56
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лист. 2020 12:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лист. 2020 12:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лют. 2021 14:56
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Кошторис 21 лист. 2020 12:12
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лют. 2021 14:56
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Підтвердження відповідності 21 лист. 2020 12:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лист. 2020 12:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 квіт. 2021 16:37
Витяг з реєстру 6 квіт. 2021 13:34
Протокол розгляду 12 квіт. 2021 16:36

Пропозиція

14 599 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
не залучається
Ім'я:
Гайдей Василь Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380673286954, 380673286954 ЄДРПОУ:
35962266

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 лист. 2020 15:39
Не вказано 23 лист. 2020 15:38
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 15:36
Не вказано 23 лист. 2020 15:36
Не вказано 23 лист. 2020 15:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Не вказано 23 лист. 2020 15:38
Не вказано 23 лист. 2020 15:37
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 15:36
Не вказано 23 лист. 2020 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Не вказано 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Підтвердження відповідності 15 квіт. 2021 14:41
Не вказано 23 лист. 2020 15:38
Не вказано 23 лист. 2020 15:37
Не вказано 23 лист. 2020 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Не вказано 23 лист. 2020 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:36
Не вказано 23 лист. 2020 15:37
Не вказано 23 лист. 2020 15:37
Не вказано 23 лист. 2020 15:37
Підтвердження відповідності 15 квіт. 2021 14:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Не вказано 23 лист. 2020 15:38
Не вказано 23 лист. 2020 15:36
Не вказано 23 лист. 2020 15:36
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 15:36
Підтвердження відповідності 15 квіт. 2021 14:41
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 15:36
Підтвердження відповідності 22 лют. 2021 11:33
Не вказано 23 лист. 2020 15:37
Підтвердження відповідності 22 лют. 2021 11:33
Не вказано 23 лист. 2020 15:38
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 15:36
Не вказано 23 лист. 2020 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Не вказано 23 лист. 2020 15:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 15:36
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:36
Не вказано 23 лист. 2020 15:36
Не вказано 23 лист. 2020 15:36
Не вказано 23 лист. 2020 15:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Підтвердження відповідності 22 лют. 2021 11:33
Не вказано 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Не вказано 23 лист. 2020 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:36
Підтвердження відповідності 22 лют. 2021 11:33
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 15:36
Електронний підпис 23 лист. 2020 15:39
Електронний підпис 23 лист. 2020 15:39
Електронний підпис 23 лист. 2020 15:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37
Не вказано 23 лист. 2020 15:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:37

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 15 квіт. 2021 12:42
Довідка 16 квіт. 2021 10:02
Довідка 15 квіт. 2021 12:44
Електронний підпис 15 квіт. 2021 12:44
Витяг з реєстру 12 квіт. 2021 16:38

Пропозиція

14 600 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
не залучаються
Ім'я:
Михайлов Віталій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380675817615 ЄДРПОУ:
33282089

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 лист. 2020 11:55
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Електронний підпис 23 лист. 2020 11:55
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51
Технічні специфікації 23 лист. 2020 11:51

Пропозиція

14 800 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державний історико-архітектурний заповідник у м. Бережани

Вас може зацікавити

«Капітальний ремонт з використанням енергозберігаючих технологій даху та фасаду будівлі терапевтичного, кардіологічного та неврологічного відділення КНП "Тячівська РЛ" м. Тячів, вул. Нересенська, 48, Тячівського району Закарпатської області. Коригування» (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
«Капітальний ремонт з використанням енергозберігаючих технологій даху та фасаду будівлі терапевтичного, кардіологічного та неврологічного відділення КНП "Тячівська РЛ" м. Тячів, вул. Нересенська, 48, Тячівського району Закарпатської області. Коригування» (ДК 0...
Ім'я:
ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04053766

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

12 433 138,00 грн без ПДВ

Дивитись