Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45453100-8»
-
ID: UA-2026-08-24-010702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Капітальний ремонт з використанням енергозберігаючих технологій даху та фасаду будівлі терапевтичного, кардіологічного та неврологічного відділення КНП "Тячівська РЛ" м. Тячів, вул. Нересенська, 48, Тячівського району Закарпатської області. Коригування» (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний
ремонт і реставрація) Ім'я:ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Оголошено24 серп. 22:40
Прийом пропозицій24 серп. 22:40 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-011233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проєктно-кошторисної документації «Реставрація стінопису і іконостасу пам’ятки архітектури національного значення дерев’яної церкви Воздвиження Чесного Хреста 1661 р.(ох. № 378) у м. Дрогобичі Львівської області (характер робіт – реставрація)»
Очікувана вартість435 399,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонт (реставраційний) приміщення "Мармурової зали" пам'ятки архітектури національного значення "Митрополичий корпус" (охор. № 240019/1) вул. М. Коцюбинського, 2 в м. Чернівці, Чернівецької області (Код ДК 021:2015 45453100-8 Реставраційні роботи)
Оголошено20 лип. 16:08
Прийом пропозицій20 лип. 16:08 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість11 139 032,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-08-010343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт (зовнішні опоряджувальні роботи) приміщення (літери "Б") за адресою: м.Тлумач вул. Грушевського, 12, Тлумацької територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області
Очікувана вартість883 489,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-012215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт вентиляційної системи протирадіаційного укриття №04056 гуртожитку №4 Волинського національного університету імені Лесі Українки на проспекті Соборності, 7 в м. Луцьку (коригування).
Ім'я:Катерина СултановаE-mail: [email protected] Телефон: +380332244468, +380661561853 Веб сайт: ЄДРПОУ:02125102Очікувана вартість1 804 887,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-006730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонтно-реставраційні роботи Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова по вул. Вінницька, 21 в м.Бердичеві
Оголошено24 квіт. 12:44
Прийом пропозицій24 квіт. 12:44 – 10 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 860 778,40 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-22-000220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26П-037_45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Поточний ремонт нежитлової будівлі (ремонт санітарно-побутових приміщень виробничо-лабораторного корпусу ГПУ «Полтавагазвидобування»))
Оголошено22 січ. 08:20
Прийом пропозицій22 січ. 08:20 – 30 січ. 12:00Очікувана вартість2 189 430,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-25-005285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26П-025_45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Поточний ремонт нежитлової будівлі (ремонт санітарно-побутових приміщень виробничо-лабораторного корпусу ГПУ «Полтавагазвидобування»))
Оголошено25 груд. 2025 11:45
Прийом пропозицій25 груд. 2025 11:45 – 2 січ. 12:00Очікувана вартість2 189 430,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-22-010885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт водонапірної башти КП "Надія Вода" Мурованокуриловецької селищної ради
Очікувана вартість101 809,17 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-10-011855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_25П-393_45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Поточний ремонт нежитлової будівлі (ремонт санітарно-побутових приміщень виробничо-лабораторного корпусу ГПУ «Полтавагазвидобування»))
Оголошено10 лист. 2025 15:34
Прийом пропозицій10 лист. 2025 15:34 – 18 лист. 2025 12:00Очікувана вартість2 128 710,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-14-015610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеставрація каплиці (будівлі під літерою «А-2») Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, м. Львів, вул. Клепарівська, 35»
Ім'я:Маруня Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено14 жовт. 2025 18:27
Прийом пропозицій14 жовт. 2025 18:27 – 29 жовт. 2025 08:00Очікувана вартість19 060 506,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-13-004245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт фонтана, комунального некомерційного підприємства ''Вінницька міська клінічна лікарня ''Центр матері та дитини'' за адресою: Україна, м.Вінниця, вул.Синьоводська,142
Очікувана вартість193 801,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-08-015025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція вхідних груп блоку К КНП ЛОР Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи за адресою: вул. Івасюка, 31 у м. Винники Львівської області
Оголошено8 жовт. 2025 18:51
Прийом пропозицій8 жовт. 2025 18:51 – 25 жовт. 2025 01:00Очікувана вартість37 623 866,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-07-005164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс операцій щодо відновлення справності або роботоздатності виробів та відновлення ресурсів виробів чи їх складових частин
Очікувана вартість2 592,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-09-003689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт трубопроводів киснепостачання хіміотерапевтичного відділення КНП «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» за адресою: вул. Ялтинська, 1, м. Кропивницький», код ДК 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Ім'я:Майстров Олександр СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380671722871 ЄДРПОУ:01994959Оголошено9 вер. 2025 11:11
Прийом пропозицій9 вер. 2025 11:11 – 29 вер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість427 849,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-05-006307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонт реставраційний пам'ятки архітектури місцевого значення нежитлової будівлі за адресою: м.Черкаси, вул. Небесної Сотні, 3 (покрівля) (будинок грабаря Щербини) (заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:Бондар Юрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380472544761 Факс:+380472360168ЄДРПОУ:33457208Оголошено5 серп. 2025 13:39
Прийом пропозицій5 серп. 2025 13:39 – 21 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 804 653,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-01-003855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Реставрація з пристосуванням будівлі кінотеатру (літер А-4) під приміщення багатофункціонального простору для бізнесу в м. Луцьку на вул. П'ятницька гірка, 2 (коригування)"
Очікувана вартість4 127 469,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-09-003558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_25П-261_45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт нежитлової будівлі (ремонт санітарно-побутових приміщень виробничо-лабораторного корпусу ГПУ «Полтавагазвидобування»))
Оголошено9 лип. 2025 11:17
Прийом пропозицій9 лип. 2025 11:17 – 17 лип. 2025 12:00Очікувана вартість2 128 710,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-04-001626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеставраційні роботи
Очікувана вартість10 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-02-004976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_25П-215_45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт нежитлової будівлі (ремонт санітарно-побутових приміщень виробничо-лабораторного корпусу ГПУ «Полтавагазвидобування»))
Оголошено2 черв. 2025 12:10
Прийом пропозицій2 черв. 2025 12:10 – 10 черв. 2025 12:00Очікувана вартість1 836 874,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась