Генератори сигналів
Генератори сигналів згідно переліку, наведеного у Додатку 1 до Оголошення про проведення закупівлі
з 27 жовт. 2020 13:49
до 2 лист. 2020 14:00
з 3 лист. 2020 00:00
до 10 лист. 2020 14:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
UTG932E генератор сигналів DDS, 2 канала х 30МГц
Код ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12 |
| 2 |
Генератор сигналів UNI-T UTG9005C-II
Код ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
|
Кількість: 2 шт. |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12 |
| 3 |
Генератор сигналів FY6600-30M
Код ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
|
Кількість: 2 шт. |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12 |
| 4 |
Генератор сигналів FY6600-60M
Код ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12 |
| 5 |
Генератор сигналів FY2300-6M
Код ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
|
Кількість: 2 шт. |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 жовт. 2020 13:48 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 13:48 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 13:48 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 13:48 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 13:48 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника НУ "Львівська політехніка"Вас може зацікавити
31 250,00 грн без ПДВ
Дивитись74 400,00 грн без ПДВ
Дивитись30 000,00 грн без ПДВ
Дивитись