Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38540000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-012403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКліматична камера для контрольованої зміни температури та вологості
Оголошено31 серп. 18:43
Прийом пропозицій31 серп. 18:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальний багатофункціональний тестер Marshall mechanical machine або еквівалент (ДК 021:2015: 38540000-2 — Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати)
Оголошено31 серп. 17:09
Прийом пропозицій31 серп. 17:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
Оголошено28 серп. 16:31
Прийом пропозицій28 серп. 16:31 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Переносний випробувальний комплекс для проведення натурних вібраційних, пульсаційних та енергетичних випробувань гідроагрегатів для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено28 серп. 14:52
Прийом пропозицій28 серп. 14:52 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-006335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВипробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (газосигналізатори)
Оголошено28 серп. 13:46
Прийом пропозицій28 серп. 13:46 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВипробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (ультразвуковий дефектоскоп)
Оголошено28 серп. 13:08
Прийом пропозицій28 серп. 13:08 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-002737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВипробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
Оголошено28 серп. 10:54
Прийом пропозицій28 серп. 10:54 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСканери
Оголошено27 серп. 17:54
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВідеоендоскоп для утримання військової техніки спеціального призначення
Оголошено26 серп. 18:11
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільний мультимарочний сканер, комплект для діагностики вантажівок та легкого комерційного транспорту LAUNCH або еквівалент
Оголошено26 серп. 16:29
Прийом пропозицій26 серп. 16:29 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-010159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимірювальне обладнання
Оголошено26 серп. 15:29
Прийом пропозицій26 серп. 15:29 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-006664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФільтри для відбору проб рентгенофлюоресцентного спектрометру Rigaku NEXDE
Оголошено26 серп. 13:22
Прийом пропозицій1 вер. 10:00 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-05-002502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеретворювачі вихрострумові
Оголошено5 серп. 10:37
Прийом пропозицій5 серп. 10:37 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2019-10-10-002285-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиДетектор вибухових речовин
Ім'я:Лашин Ігор МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380564405660 Факс:380564405660ЄДРПОУ:01173530Оголошено10 жовт. 2019 14:37
Прийом пропозицій10 жовт. 2019 14:37 – 12 лист. 2019 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-008808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:38540000-2: Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
Очікувана вартість7 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати Сканер автомобільний (Західне ТУОМ)
Очікувана вартість132 265,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Переносний випробувальний комплекс для проведення вібраційних випробувань та балансування допоміжного обертового обладнання гідроагрегатів для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість669 987,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСигналізатор газу "СТРАЖ S 51 АЗК"
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТахограф цифровий (ДК 021:2015 –38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати)
Очікувана вартість225 329,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисигналізатор газу
Очікувана вартість3 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro