Послуги буксирів з проведення суден в льодах (портові води), буксирування плавзасобів, ламання криги.

за кодом ДК 021:2015 63720000-2 — Послуги з обслуговування водних видів транспорту (Послуги буксирів з проведення суден в льодах (портові води), буксирування плавзасобів, ламання криги.), Мова (мови) якою, якими повинні готуватись тендерні пропозиції: Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою та/або російською мовою. Документи, що надаються Учасниками у складі їх тендерних пропозицій, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначено в тендерній документації. Дата і час розкриття тендерних пропозицій: 03.12.2020 10.00. Математична формула приведеної ціни - не застосовується.

Services of tugs for carrying vessels in ice (port waters), towing of vessels, breaking of ice.

by the code DK 021: 2015 63720000-2 - Services in service of water types of transport (Services of tugs on carrying of vessels in ice (port waters), towing of vessels, breaking of ice.), Language (languages) in which tender offers should be prepared: All documents that are part of the tender proposal and prepared directly by the bidder must be drawn up in Ukrainian and / or Russian. The documents submitted by the Bidders as part of their bids, presented in other languages, must be submitted together with their authentic translation into Ukrainian. The conditions for providing security for tender proposals are specified in the tender documentation. Date and time of opening of tender offers: 03.12.2020 10.00. The mathematical formula of the given price - is not applied.

Очікувана вартість

1 500 000,00 грн

без ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 23 жовт. 2020 14:31

до 3 груд. 2020 10:00

Прекваліфікація

з 3 груд. 2020 10:03

до 13 груд. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
23 жовт. 2020 14:31 – 3 груд. 2020 10:00
Період уточнень:
23 жовт. 2020 14:31 – 23 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
3 груд. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
23 жовт. 2020 14:31 – 29 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
18 лист. 2020 15:43

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728360
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 71112, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Зінчук Максим Миколайович (Zinchuk Maksim )
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(06153) 62-3-34
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги буксирів з проведення суден в льодах (портові води), буксирування плавзасобів, ламання криги.

Services of tugs for carrying vessels in ice (port waters), towing of vessels, breaking of ice.

Код ДК 021:2015: 63720000-2 Послуги з обслуговування водних видів транспорту

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 жовт. 2020 14:28
Електронний підпис 23 жовт. 2020 14:28
Електронний підпис 23 жовт. 2020 14:28
Не вказано 23 жовт. 2020 14:28
Не вказано 23 жовт. 2020 14:28
Не вказано 18 лист. 2020 15:42

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )
Опис:
Оплата за надані Послуги здійснюється Замовником (Бердянською філією) у національній валюті України, шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця, вказаний в цьому Договорі, протягом 20 (двадцяти) банківських днів з дати підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг та отриманого Замовником оригіналу належним чином оформленого рахунку від Виконавця, згідно затверджених Виконавцем цін.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 500 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
15 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 7 груд. 2020 р.

Ім'я:
Олена Касьян
E-mail: [email protected] Телефон: +380615362581 ЄДРПОУ:
01125761

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 груд. 2020 15:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2020 15:41
Підтвердження відповідності 1 груд. 2020 15:41
Електронний підпис 1 груд. 2020 15:43

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 3 груд. 2020 10:04

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Portoflot YUZHNY
E-mail: [email protected] Телефон: +380487507513 ЄДРПОУ:
04704790
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 16:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 16:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2020 16:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 груд. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 16:17

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 3 груд. 2020 10:05

Статус:

дискваліфіковано
Жоден, з поданих Учасником документів, в складі пропозиції, неможливо відкрити. Комітетом прийнято рішення про про відхилення тендерної пропозиції ДП "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЮЖНИЙ"" на підставі пункту 1 частини першої статті 31 Закону (учасник процедури закупівлі не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства).

Учасники аукціону

Ім'я:
Олена Касьян
E-mail: [email protected] Телефон: +380615362581 ЄДРПОУ:
01125761

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 1 груд. 2020 15:43
Електронний підпис 1 груд. 2020 15:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 груд. 2020 15:41
Підтвердження відповідності 1 груд. 2020 15:41
Електронний підпис 1 груд. 2020 15:43

Пропозиція

1 012 000,00 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Бердянська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Бердянського морського порту)