Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63720000-2»
-
ID: UA-2026-08-04-011633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи63720000-2 "Послуги з обслуговування водних видів транспорту"- послуги прокату SAP -дошок на території селища Близнюки , парк "Гарного настрою"
Очікувана вартість24 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення експертної оцінки технічного стану малого судна. Судно "УМД-135к" та судно "УМД-87к". РПЗ - 1.36
Очікувана вартість9 504,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-007968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПервісний огляд (прийняття під технічний нагляд) несамохідного земснаряду «UAK-8899-K»
Ім'я:Муштук Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Очікувана вартість76 316,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-005916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПервісний технічний огляд (перепризначення класу) малих суден
Ім'я:Климець Аліна БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Очікувана вартість68 017,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-005730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний огляд малих суден
Очікувана вартість73 674,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-008477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного нагляду (позачерговий огляд маломірного судна Барс 350)
Очікувана вартість4 757,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-004453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний огляд малих суден
Очікувана вартість34 321,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-005870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи63720000-2 Послуги з обслуговування водних видів транспорту (Проходження позачергового технічного огляду та отримання Свідоцтва про придатність до плавання малого судна UAN-0317-K)
Очікувана вартість7 027,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-012012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПозачерговий огляд маломірного (малого) судна UMS450 SRU430719
Очікувана вартість8 056,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-003071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод CPV 63720000-2 по ДК 021:2015 Послуги з обслуговування водних видів транспорту. (Технічне опосвідчення рятувальних засобів). РПЗ - 7.7.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено25 трав. 10:58
Прийом пропозицій25 трав. 10:58 – 12 черв. 10:00Очікувана вартість40 335,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-001485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з забезпечення стоянки УТС-313 за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, Заводський р-н., с. Мала Корениха, вул. Набережна 1Б, причал №435
Очікувана вартість99 808,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-006970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями63720000-2 Послуги з обслуговування водних видів транспорту
Оголошено1 трав. 13:25
Прийом пропозицій1 трав. 13:25 – 14 трав. 12:00Очікувана вартість1 892 016,38 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-09-005890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний огляд малих суден
Ім'я:Сидорець Інна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380939191500 Веб сайт: ЄДРПОУ:42149108Очікувана вартість26 645,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-009856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства
Очікувана вартість39 814 921,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-000327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення експертної оцінки технічного стану малого судна. РПЗ - 1.20
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Очікувана вартість13 992,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-010858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації стоянки НДС "Владимир Паршин"
Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-004641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги стоянки катерів
Очікувана вартість30 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-015022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи63720000-2-Послуги з обслуговування водних видів транспорту (проведення позачергового технічного огляду судна)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Очікувана вартість57 891,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-012917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Послуги для стоянки плавзасобів біля гідротехнічної споруди - ділянка причальної набережної, 100 п.м., інв №51" Код ДК 021:2015 63720000-2 "Послуги з обслуговування водних видів транспорту"
Очікувана вартість32 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-09-012341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування водних видів транспорту
Очікувана вартість31 249,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro