Цифрова мамографічна система з функцією томосинтезу (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 37672 – Система мамографічна рентгенівська стаціонарна, цифрова)

Цифрова мамографічна система з функцією томосинтезу (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 37672 – Система мамографічна рентгенівська стаціонарна, цифрова) - 1 комплект. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Digital mammography system with tomosynthesis function (National qualifier NQ 024: 2019 "Qualifier of medical devices": 37672 - System mammography x-ray stationary, digital)

Очікувана вартість

12 000 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 23 жовт. 2020 10:53

до 24 лист. 2020 00:00

Прекваліфікація

з 24 лист. 2020 00:03

до 6 груд. 2020 00:00

Аукціон

з 8 груд. 2020 15:39

до 8 груд. 2020 16:00

Кваліфікація

з 8 груд. 2020 16:00

до 8 груд. 2020 16:34

Пропозиції розглянуто

з 8 груд. 2020 16:34

до 21 груд. 2020 11:27

Подання пропозицій:
23 жовт. 2020 10:53 – 24 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
8 груд. 2020 15:39 – 8 груд. 2020 16:00
Період уточнень:
23 жовт. 2020 10:53 – 14 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
24 лист. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
23 жовт. 2020 10:53 – 20 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
23 жовт. 2020 10:58

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01991470
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО , будинок 24/4,
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євтухова Наталія Олександрівна (Yevtukhova Natalia Aleksandrovna)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
380412550106
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Цифрова мамографічна система з функцією томосинтезу (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 37672 – Система мамографічна рентгенівська стаціонарна, цифрова)

Digital mammography system with tomosynthesis function (National qualifier NQ 024: 2019 "Qualifier of medical devices": 37672 - System mammography x-ray stationary, digital)

Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Код GMDN: 37672 Система мамографічна рентгенівська стаціонарна, цифрова

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО , будинок 24/4,

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 23 жовт. 2020 10:57
Електронний підпис 23 жовт. 2020 10:58
Технічні специфікації 23 жовт. 2020 10:57
Документи закупівлі 23 жовт. 2020 10:57
Не вказано 8 груд. 2020 16:00
Не вказано 8 груд. 2020 16:00

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунок за поставлений Товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів після його фактичного отримання Покупцем на підставі оформлених належним чином документів: видаткової накладної, акту приймання-передачі, рахунку.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
12 000 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
60 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 30 лист. 2020 р.

Ім'я:
Тетяна Лук'яненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380504226327 ЄДРПОУ:
35261920

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15
Технічні специфікації 23 лист. 2020 15:18
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15
Технічні специфікації 23 лист. 2020 15:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:18
23 лист. 2020 15:20
23 лист. 2020 15:20
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 15:18
Електронний підпис 23 лист. 2020 15:20
Електронний підпис 23 лист. 2020 15:20
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 24 лист. 2020 00:04

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Барінов АНДРІЙ
E-mail: [email protected] Телефон: 380442336730, 380442336730 ЄДРПОУ:
34494612

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 16:47
23 лист. 2020 16:50
Технічні специфікації 23 лист. 2020 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 16:48
Технічні специфікації 23 лист. 2020 16:48
Електронний підпис 23 лист. 2020 16:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 16:47

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 24 лист. 2020 00:04

Статус:

допущений до участі

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Тетяна Лук'яненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380504226327 ЄДРПОУ:
35261920

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 лист. 2020 15:20
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15
Технічні специфікації 23 лист. 2020 15:18
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15
Технічні специфікації 23 лист. 2020 15:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 15:18
23 лист. 2020 15:20
23 лист. 2020 15:20
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 15:18
Електронний підпис 23 лист. 2020 15:20
Електронний підпис 23 лист. 2020 15:20
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15
Підтвердження відповідності 9 груд. 2020 11:15

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 9 груд. 2020 10:01
Витяг з реєстру 8 груд. 2020 16:01
8 груд. 2020 16:17
Електронний підпис 8 груд. 2020 16:18
Довідка 8 груд. 2020 16:35

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 21 груд. 2020 11:25
Електронний підпис 21 груд. 2020 11:27

Пропозиція

11 992 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Барінов АНДРІЙ
E-mail: [email protected] Телефон: 380442336730, 380442336730 ЄДРПОУ:
34494612

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 лист. 2020 16:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 16:47
23 лист. 2020 16:50
Технічні специфікації 23 лист. 2020 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 16:48
Технічні специфікації 23 лист. 2020 16:48
Електронний підпис 23 лист. 2020 16:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 16:47

Пропозиція

12 000 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради

Вас може зацікавити

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Діагностична ультразвукова система (НК 024:2023 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; НК 031:2024 Z11040103 ПОРТАТИВНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ))
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Діагностична ультразвукова система (НК 024:2023 40761 - Загальноприйнята ультразвуков...
Ім'я:
Олеся Сакал
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

12 985 000,00 грн без ПДВ

Дивитись