Лот 1 Послуги по повірці лічильників газу (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 50410000 – 2 - Послуги з технічного ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів); Лот 2 Технічне обслуговування
комерційних вузлів обліку газу (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 50410000 – 2 - Послуги з технічного ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Кількість послуг найменувань зазначено в Додатку 1 до Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі «Технічна специфікація».
з 22 жовт. 2020 21:47
до 28 жовт. 2020 11:00
з 28 жовт. 2020 18:00
до 5 лист. 2020 01:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг
Пояснення
Відміна з підстави, що передбачена згідно ч. 17 ст. 14 Закону, а саме: відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 лист. 2020 20:37 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот 1 Послуги по повірці лічильників газу (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 50410000 – 2 - Послуги з технічного ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 22 400,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 2 |
Лот 2 Технічне обслуговування комерційних вузлів обліку газу (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 50410000 – 2 - Послуги з технічного ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 64 000,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 жовт. 2020 21:58 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2020 21:47 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Лохвицької районної державної адміністраціїВас може зацікавити
124 311,00 грн з ПДВ
Дивитись