Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50413000-3»
-
ID: UA-2026-08-29-000206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників
Оголошено29 серп. 11:31
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено28 серп. 16:45
Прийом пропозицій28 серп. 16:45 – 14 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-003772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування вогнегасників (перезарядка вогнегасників) ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Оголошено28 серп. 11:32
Прийом пропозицій28 серп. 11:32 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з послуги з технічного діагностування та перезарядки вогнегасників
Оголошено27 серп. 19:34
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перезарядки вогнегасників різних типів
Оголошено27 серп. 16:15
Прийом пропозицій27 серп. 16:15 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників
Ім'я:Пономаренко Євгеній ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380632780263 ЄДРПОУ:08252600Оголошено27 серп. 15:06
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-005247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перезарядки вогнегасників різних типів
Оголошено27 серп. 12:36
Прийом пропозицій27 серп. 12:36 – 4 вер. 23:59 -
ID: UA-2026-08-26-006824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів Ремонт пожежної сигналізації на об’єкті Запорізького РЦОМ (м. Запоріжжя)
Оголошено26 серп. 13:31
Прийом пропозицій26 серп. 13:31 – 14 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-21-001984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовірка приладів: повірка приладів радіаційної розвідки - 50411000-9; повірка приладів хімічної розвідки - 50413100-4
Ім'я:Ніна ЛисE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380676526976 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено21 серп. 10:13
Прийом пропозицій21 серп. 10:13 – 2 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-04-004186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 50410000-2 - ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ, ВИПРОБУВАЛЬНИХ І КОНТРОЛЬНИХ ПРИЛАДІВ (ТЕХНІЧНЕ ДІАГНОСТУВАННЯ, РЕМОНТУВАННЯ ТА ПЕРЕЗАРЯДЖЕННЯ ВОГНЕГАСНИКІВ)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено4 серп. 11:45
Прийом пропозицій4 серп. 11:45 – 12 серп. 08:00 -
ID: UA-2026-07-28-006822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено28 лип. 14:04
Прийом пропозицій28 лип. 14:04 – 19 серп. 12:00 -
ID: UA-2025-09-11-002973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Ім'я:Дяденко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728507Оголошено11 вер. 2025 10:52
Прийом пропозицій11 вер. 2025 10:52 – 31 жовт. 2025 14:00 -
ID: UA-2026-09-01-009062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з діагностування, перезарядження та заміни запасних частин вогнегасників за кодом 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Очікувана вартість5 286,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування вогнегасників
Очікувана вартість1 915,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування засобів пожежщгасіння на об'єкті Опорний заклад освіти "Попівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"Попівської сільської ради Конотопського району Сумської областіза адресою:вул. Братів Ковтун, 3 с. Попівка, Конотопського району, Сумської області
(код ДК 021:2015 50413000-3 послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів) Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з перезарядки вогнегасників згідно вимогам ДСТУ 4297-2004
Ім'я:Покаместова Ганна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380663923078 ЄДРПОУ:21129117Очікувана вартість4 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту систем пожежної сигналізації на об’єктах Замовника
Очікувана вартість54 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування справних систем автоматичної пожежної сигналізації у захисній споруді цивільного захисту протирадіаційного укриття за адресою : вул. Садова, 135, м. Прилуки, Прилуцький р-н, Чернігівська область за CPV кодом ДК 021:2015:50413200-5 (Послуги з ремонту і технічного
обслуговування протипожежного обладнання) Очікувана вартість4 970,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro