Програмне забезпечення для захисту від вірусів

Учасник повинен надати у електронному (сканованому) вигляді інформацію, передбачену у Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та цінову пропозицію за формою, встановленою в Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Товар повинен відповідати технічним, якісним та іншим вимогам (Додаток 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі).

Очікувана вартість

92 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 22 жовт. 2020 14:20

до 27 жовт. 2020 23:59

Прийом пропозицій

з 28 жовт. 2020 18:00

до 4 лист. 2020 23:59

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 5 лист. 2020 00:01

до 6 лист. 2020 14:44

Пропозиції розглянуто

з 6 лист. 2020 14:44

до 19 лист. 2020 15:38

Подання пропозицій:
28 жовт. 2020 18:00 – 4 лист. 2020 23:59
Період уточнень:
22 жовт. 2020 14:20 – 27 жовт. 2020 23:59

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34187201
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, В.Винниченка,5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Забудько Марина
Володіння мовою:
Телефон:
380442232048
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Програмна продукція ‘ESET Endpoint Protection Advanced (EES, EFS)’ (E). На 1 рік. Поновлення. Для захисту 160 об’єктів.

Код ДК 021:2015: 48761000-0 Пакети антивірусного програмного забезпечення

Кількість:

1 Одиниця

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 04053, м. Київ, м. Київ, В.Винниченка,5. У разі поставки в електронній формі - на адресу електронної поштової скриньки: [email protected]

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 22 жовт. 2020 14:25
Проєкт договору 22 жовт. 2020 14:25
Не вказано 22 жовт. 2020 14:25
Не вказано 22 жовт. 2020 14:25
Технічні специфікації 22 жовт. 2020 14:25
Технічні специфікації 22 жовт. 2020 14:25
22 жовт. 2020 14:24
22 жовт. 2020 14:24
Електронний підпис 22 жовт. 2020 14:26

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Оплата отриманого товару здійснюється у національній валюті в безготівковій формі шляхом переказу коштів на рахунок Учасника протягом 7 (семи) банківських днів з дати фактичної поставки товару. Джерело фінансування – державний бюджет України. Всі витрати, пов’язані з доставкою товару за місцем поставки, сплатою податків і зборів та інших витрат несе Учасник.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
92 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
460,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Ангелина Мельник
E-mail: [email protected] Телефон: +380442580528 ЄДРПОУ:
31808989

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 лист. 2020 12:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Технічні специфікації 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Електронний підпис 4 лист. 2020 12:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47
Цінова пропозиція 4 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2020 11:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 лист. 2020 14:44
6 лист. 2020 14:43

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 лист. 2020 15:37
Підписаний договір 19 лист. 2020 15:36

Пропозиція

91 950,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Український центр оцінювання якості освіти