Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48761000-0»
-
ID: UA-2026-08-25-008859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтивірусна програмна продукція
Оголошено25 серп. 15:12
Прийом пропозицій25 серп. 15:12 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-004791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтивірусна програма
Очікувана вартість540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція
Очікувана вартість51 498,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48760000-3 Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів (Право на користування ліцензійним програмним забезпеченням Антивірусна програмна продукція 'ESET PROTECT Entry)
Очікувана вартість34 727,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмна продукція Trellix Mobile Advanced 1:1 TE
Оголошено21 серп. 15:05
Прийом пропозицій27 серп. 12:00 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість130 000,00 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-010131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція: ESET PROTECT Entry з локальним управлінням. На 1 рік. Для захисту 30 об'єктів (поновлення)
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Оголошено19 серп. 15:39
Прийом пропозицій19 серп. 15:39 – 27 серп. 15:37Очікувана вартість24 735,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-005873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги подовження ліцензії на право користування антивірусного захисту ESET NOD32 Antivirus, 44 ПК,1 рік (48761000-0 Пакети антивірусного програмного забезпечення)
Очікувана вартість33 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтивірус
Очікувана вартість4 267,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакет антивірусного програмного забезпечення
Ім'я:Жміковський Юрій СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322615803 Факс:+380322615810ЄДРПОУ:35775334Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-12-011584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання ліцензійного програмного забезпечення антивірусного захисту (ліцензії на право користування програмним забезпеченням «ESET PROTECT Entry з локальним управлінням») для 245 об’єктів (поновлення) на 1 рік (код за ДК 021:2015 48760000-3 Пакети програмного забезпечення для захисту від
вірусів) Оголошено12 серп. 17:06
Прийом пропозицій12 серп. 17:06 – 20 серп. 14:00Очікувана вартість171 983,06 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-006553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання ліцензії на використання програмного продукту "Zillya! Антивірус для Бізнесу"
Ім'я:Голдобін Василь ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380512372608 Факс:+380512500291ЄДРПОУ:02314955Очікувана вартість9 056,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення: постачання у строкове користування програмної продукції виробництва ESET (Словацька республіка) для поновлення дії комплексного антивірусного захисту від вірусів робочих станцій та/або файлових серверів
Очікувана вартість86 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48760000-3 Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість11 592,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-001536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 48761000-0 пакети антивірусного програмного забезпечення
Очікувана вартість1 944,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-18-000013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги поставки антивірусного програмного забезпечення, а саме: програмної продукції ESET PROTECT Entry на 1 рік. Поновлення 50шт (ЕРЕ-1YearPN) (код за ДК 021:2015 - 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури)
Очікувана вартість55 944,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання програмної продукції "ESET PROTECT "
Очікувана вартість14 755,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-006453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням: Програмний продукт «Zillya! Антивірус для Бізнесу» версії 1.1.хххх.у на 2 об’єкта
Ім'я:Костюк Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382658297 Факс:+380382658297ЄДРПОУ:26293548Очікувана вартість972,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-011373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтивірусне програмне забезпечення робочих станцій та серверів (продовження ліцензії «ESET PROTECT Entry»)
Оголошено13 лип. 19:30
Прийом пропозицій13 лип. 19:30 – 22 лип. 08:00Очікувана вартість151 327,79 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-003780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги подовження ліцензії на право користування антивірусного захисту ESET NOD32 Antivirus, 19 ПК,1 рік (48761000-0 Пакети антивірусного програмного забезпечення)
Очікувана вартість14 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-003095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги подовження ліцензії на право користування антивірусного захисту ESET NOD32 Antivirus, 11 ПК,1 рік (48761000-0 Пакети антивірусного програмного забезпечення)
Очікувана вартість8 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro