48820000-2 Сервери Сервер АСОЕ

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - відповідно до п. 7 Розділу І тендерної документації. Джерело фінансування - кошти підприємства. Назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі : 48821000-9 Мережеві сервери Інформація, що вимагається пунктами 8, 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.

Очікувана вартість

904 926,03 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 жовт. 2020 12:30

до 7 лист. 2020 12:00

Аукціон

з 9 лист. 2020 15:44

до 9 лист. 2020 16:11

Кваліфікація

з 9 лист. 2020 16:11

до 18 лист. 2020 14:25

Пропозиції розглянуто

з 18 лист. 2020 14:25

до 4 груд. 2020 14:00

Подання пропозицій:
22 жовт. 2020 12:30 – 7 лист. 2020 12:00
Початок аукціону:
9 лист. 2020 15:44 – 9 лист. 2020 16:11
Період уточнень:
22 жовт. 2020 12:30 – 28 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
7 лист. 2020 12:00
Оскарження умов тендера:
22 жовт. 2020 12:30 – 3 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 жовт. 2020 12:28

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00100227
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01032, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лисицький Денис Геннадійович
Володіння мовою:
Телефон:
(44) 249-15-17
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

48820000-2 Сервери Сервер АСОЕ

Код ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери

Кількість:

1 комп.

Період доставки:

до 20 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 жовт. 2020 12:28
Не вказано 22 жовт. 2020 12:28
Електронний підпис 22 жовт. 2020 12:28
Не вказано 9 лист. 2020 16:11
Не вказано 9 лист. 2020 16:11

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
25 ( банківські )
Опис:
Оплата здійснюється Покупцем протягом 25 (двадцяти п’яти) банківських днів з дати підписання ним Акту приймання-передачі Товару (далі – Акт) та за наданим Постачальником (після підписання Покупцем Акту) Рахунком, а також з урахуванням, що така оплата здійснюється після реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідно до вимог статті 201 Податкового кодексу України.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
904 926,03 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
9 049,26 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
21 700,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Сіденко Сергій
E-mail: [email protected] Телефон: (044) 394 86 07 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39469334

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 лист. 2020 18:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 18:30
Підтвердження відповідності 6 лист. 2020 18:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 18:30
Підтвердження відповідності 6 лист. 2020 18:30
Електронний підпис 6 лист. 2020 18:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 18:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 18:30
Цінова пропозиція 6 лист. 2020 18:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 18:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 18:30
Цінова пропозиція 6 лист. 2020 18:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 18:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 18:30
Технічні специфікації 6 лист. 2020 18:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 18:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 18:30
Технічні специфікації 6 лист. 2020 18:30
Технічні специфікації 6 лист. 2020 18:30
Підтвердження відповідності 6 лист. 2020 18:30
Підтвердження відповідності 6 лист. 2020 18:30

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 лист. 2020 18:19
Витяг з реєстру 9 лист. 2020 16:12
Електронний підпис 16 лист. 2020 18:20

Пропозиція

546 199,00 грн без ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Геращенко Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: 38 (044) 360-56-27 ЄДРПОУ:
30692374

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 5 лист. 2020 16:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Технічні специфікації 19 лист. 2020 10:49
Технічні специфікації 23 лист. 2020 15:47
Цінова пропозиція 5 лист. 2020 16:58
Технічні специфікації 19 лист. 2020 10:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Електронний підпис 5 лист. 2020 16:59
Електронний підпис 5 лист. 2020 16:59
Електронний підпис 5 лист. 2020 16:59
Електронний підпис 5 лист. 2020 16:59
Технічні специфікації 23 лист. 2020 15:47
Документи, що подаються, як обгрунтування аномально низької ціни 17 лист. 2020 11:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Технічні специфікації 23 лист. 2020 15:47
Технічні специфікації 5 лист. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Технічні специфікації 19 лист. 2020 10:49
Технічні специфікації 19 лист. 2020 10:49
Технічні специфікації 19 лист. 2020 10:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Технічні специфікації 19 лист. 2020 10:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 16:58
Технічні специфікації 19 лист. 2020 10:49

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 лист. 2020 14:24
Довідка 20 лист. 2020 09:00
Витяг з реєстру 16 лист. 2020 18:21
Довідка 18 лист. 2020 14:25
Довідка 23 лист. 2020 10:01
Не вказано 18 лист. 2020 14:23

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 4 груд. 2020 13:58
Електронний підпис 4 груд. 2020 13:59

Пропозиція

546 200,00 грн без ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Евгенія Сагайдак
E-mail: [email protected] Телефон: +380930424101 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37142603

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 лист. 2020 11:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Електронний підпис 6 лист. 2020 11:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Технічні специфікації 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Цінова пропозиція 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2020 11:12

Пропозиція

819 787,00 грн без ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Мірошкін Максим Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
26632252

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

455 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Копченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08571446
22
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

614 600,83 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Крук Діана Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332746154 ЄДРПОУ:
05477296

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 255 333,30 грн без ПДВ

Дивитись