Профіль ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (відповідний код: 44112120-5 Профільний прокат)
Детальний опис предмета закупівлі та технічні вимоги знаходяться в Додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Вимоги до учасників та спосіб їх підтвердження знаходяться в Додатку №2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
з 16 жовт. 2020 10:45
до 22 жовт. 2020 12:00
з 23 жовт. 2020 12:00
до 28 жовт. 2020 12:00
з 29 жовт. 2020 11:18
до 29 жовт. 2020 11:39
з 29 жовт. 2020 11:39
до 30 жовт. 2020 10:49
з 30 жовт. 2020 10:49
до 11 лист. 2020 15:13
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Профіль СD-60/3м оцинкований
Код ДК 021:2015:
44112120-5 Профільний прокат
|
Кількість: 30 штуки |
Період доставки:
до 25 лист. 2020
|
Місце доставки: Україна, 04073, м. Київ, м. Київ, провулок Куренівський, 4 |
| 2 |
Профіль СD-60/4м оцинкований
Код ДК 021:2015:
44112120-5 Профільний прокат
|
Кількість: 10 штуки |
Період доставки:
до 25 лист. 2020
|
Місце доставки: Україна, 04073, м. Київ, м. Київ, провулок Куренівський, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 16 жовт. 2020 10:47 | |
| Не вказано | 29 жовт. 2020 11:39 | |
| Не вказано | 29 жовт. 2020 11:39 | |
|
|
||
| Проєкт договору | 16 жовт. 2020 10:47 | |
| Електронний підпис | 16 жовт. 2020 10:47 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 27 жовт. 2020 11:14 |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:12 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:12 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:12 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:12 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:12 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:13 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:12 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:13 | |
| Електронний підпис | 27 жовт. 2020 11:14 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:12 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:12 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:12 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:12 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:12 | |
| Не вказано | 27 жовт. 2020 11:13 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 30 жовт. 2020 10:47 | ||
| Електронний підпис | 30 жовт. 2020 10:49 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 11 лист. 2020 15:12 | |
| Електронний підпис | 11 лист. 2020 15:13 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 28 жовт. 2020 10:27 |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Електронний підпис | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Електронний підпис | 28 жовт. 2020 10:27 | |
|
|
||
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:37 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2020 10:27 | |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту