Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44112120-5»
-
ID: UA-2026-08-31-013507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (профнастил, планка стартова, мат, RAL 7016) за кодом ДК:021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Оголошено31 серп. 22:36
Прийом пропозицій31 серп. 22:36 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 — Конструкційні матеріали)
Оголошено26 серп. 17:31
Прийом пропозицій26 серп. 17:31 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44110000-4 Конструкційні матеріали Металопрокат кольоровий (Західне ТУОМ)
Очікувана вартість24 509,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44110000-4 Конструкційні матеріали Прутки, шини з кольорового металу (Східне ТУОМ)
Очікувана вартість3 143,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрофільний прокат
Оголошено19 серп. 17:19
Прийом пропозицій25 серп. 00:00 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 301,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-004584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрутки Бр05Ц5С5 та БрАЖ-9-4 (ДК 021-2015 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Оголошено18 серп. 11:52
Прийом пропозицій18 серп. 11:52 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість186 388,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-011841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби проф
Очікувана вартість16 224,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструмент та обладнання для утримання, обслуговування та ремонту засобів ураження
Ім'я:Дем'яновський Василь ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: +380996683163 ЄДРПОУ:08113718Очікувана вартість3 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВата в матах базальтова ІЗОВАТ 30щільн 5см(1000*600) 6м2 в уп; Газоблок 100*200*600 2,16м3 Аерок Класік 180шт в пал.; Профнастил ПС-12 графіт 7024 Матовий (1,17*1,2);Кутник ПВХ 15х15 ідеал Венге
Очікувана вартість17 269,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідвісна стеля з комплектуючими
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено6 серп. 19:13
Прийом пропозицій6 серп. 19:13 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість269 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-002278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофнастил ПК 18 8017 МАТ 0,40 мм, за ДК 021:2015-44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено6 серп. 10:35
Прийом пропозицій6 серп. 10:35 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість85 666,66 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофнастил
Оголошено3 серп. 17:04
Прийом пропозицій3 серп. 17:04 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість51 899,87 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-010565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 — Конструкційні матеріали)
Оголошено3 серп. 16:50
Прийом пропозицій3 серп. 16:50 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість617 487,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-005097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофнастил
Оголошено24 лип. 12:38
Прийом пропозицій24 лип. 12:38 – 2 серп. 16:00Очікувана вартість51 899,87 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-009232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для будівельних робіт
Ім'я:Бельдій Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 Веб сайт: ЄДРПОУ:31793056Очікувана вартість382 116,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-001343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофільний прокат
Очікувана вартість60 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали Металопрокат кольоровий (Західне ТУОМ)
Ім'я:Товарянський Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380322563588 ЄДРПОУ:00100227Оголошено22 лип. 16:28
Прийом пропозицій22 лип. 16:28 – 12 серп. 12:00Очікувана вартість20 600,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-004555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Очікувана вартість50 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44110000-4 Конструкційні матеріали (44112120-5 Профільний прокат)
Очікувана вартість6 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-006626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідвісна стеля з комплектуючими
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено17 лип. 14:00
Прийом пропозицій17 лип. 14:00 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість163 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась