Похилий підйомник (підіймальна платформа) для людей з інвалідністю

Категорія Замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Місцезнаходження: 72304, Запорізька область, м. Мелітополь, вулиця П. Дзяковича, буд. 50. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».

Очікувана вартість

120 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 12 жовт. 2020 17:03

до 19 жовт. 2020 17:07

Прийом пропозицій

з 19 жовт. 2020 17:07

до 22 жовт. 2020 17:07

Аукціон

з 23 жовт. 2020 12:24

до 23 жовт. 2020 12:45

Кваліфікація

з 23 жовт. 2020 12:45

до 26 жовт. 2020 14:49

Пропозиції розглянуто

з 26 жовт. 2020 14:49

до 29 жовт. 2020 12:16

Подання пропозицій:
19 жовт. 2020 17:07 – 22 жовт. 2020 17:07
Початок аукціону:
23 жовт. 2020 12:24 – 23 жовт. 2020 12:45
Період уточнень:
12 жовт. 2020 17:03 – 19 жовт. 2020 17:07

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36448620
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 72304, Запорізька область, Мелітополь, вул. Павла Дзяковича,50
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Буяк Ольга Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380966673487
E-mail:
Факс:
+380619413527

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Похилий підйомник (підіймальна платформа) для людей з інвалідністю (Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету)

Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання

Кількість:

1 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 72304, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Павла Дзяковича, буд. 50

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 жовт. 2020 12:45
Не вказано 23 жовт. 2020 12:45
Електронний підпис 12 жовт. 2020 17:07
Документи закупівлі 12 жовт. 2020 17:03

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів після його фактичного отримання Покупцем на підставі виставлених рахунків – фактур та накладних, шляхом переводу коштів на рахунок Постачальника.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
120 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
600,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Анатолій Бубенін
E-mail: [email protected] Телефон: +380670107600 ЄДРПОУ:
41922252
24
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 жовт. 2020 11:23
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Електронний підпис 20 жовт. 2020 11:23
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20
Не вказано 20 жовт. 2020 11:20

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 жовт. 2020 14:39
Електронний підпис 26 жовт. 2020 14:48

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 жовт. 2020 12:07
Електронний підпис 29 жовт. 2020 12:16

Пропозиція

118 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Марина Лозова
E-mail: [email protected] Телефон: +380979500746 ЄДРПОУ:
3228013301

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 жовт. 2020 11:16
Не вказано 20 жовт. 2020 11:16

Пропозиція

120 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області

Вас може зацікавити

Похилий підйомник для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (з доставкою, монтажем, установленням, підключенням, пусконалагоджувальними роботами та введенням в експлуатацію)
Похилий підйомник для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (з доставкою, монтажем, установленням, підключенням, пусконалагоджувальними роботами та введенням в експлуатацію)
Ім'я:
Ольга Андрійченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380505592197 Веб сайт: ЄДРПОУ:
09773436

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

237 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Іванівна Щербань
E-mail: [email protected] Телефон: +380474434007 ЄДРПОУ:
02548713

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

141 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Косяк Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

168 000,00 грн без ПДВ

Дивитись