код ДК 021:2015 - 18810000-0 (Черевики робочі та чоботи робочі)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 31 серп. 2020 09:04
до 4 вер. 2020 00:00
з 4 вер. 2020 00:00
до 9 вер. 2020 00:00
з 9 вер. 2020 13:52
до 9 вер. 2020 14:19
з 9 вер. 2020 14:19
до 14 вер. 2020 11:55
з 14 вер. 2020 11:55
до 1 жовт. 2020 16:02
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Черевики робочі та чоботи робочі
Код ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
|
Кількість: 618 пара |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 31 серп. 2020 09:04 | |
| Документи закупівлі | 31 серп. 2020 09:04 | |
|
|
||
| Не вказано | 9 вер. 2020 14:19 | |
| Не вказано | 9 вер. 2020 14:19 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 31 серп. 2020 09:06 | |
| Електронний підпис | 31 серп. 2020 09:06 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 8 вер. 2020 12:54 |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Електронний підпис | 8 вер. 2020 12:54 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 12:53 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 14 вер. 2020 11:55 | |
| Протокол розгляду | 14 вер. 2020 11:54 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 жовт. 2020 16:02 | |
| Підписаний договір | 1 жовт. 2020 16:01 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 7 вер. 2020 13:25 |
| Підтвердження відповідності | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Підтвердження відповідності | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Технічні специфікації | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Підтвердження відповідності | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Технічні специфікації | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Підтвердження відповідності | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Підтвердження відповідності | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Технічні специфікації | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Технічні специфікації | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Технічні специфікації | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Підтвердження відповідності | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Підтвердження відповідності | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Підтвердження відповідності | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Підтвердження відповідності | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Технічні специфікації | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Електронний підпис | 7 вер. 2020 13:25 | |
| Підтвердження відповідності | 7 вер. 2020 13:24 | |
| Цінова пропозиція | 7 вер. 2020 13:24 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 8 вер. 2020 21:48 |
| Електронний підпис | 8 вер. 2020 21:48 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 21:46 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
230 775,00 грн без ПДВ
Дивитись277 398,75 грн без ПДВ
Дивитись136 916,67 грн без ПДВ
Дивитись