Комутатор

Код за ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання. Учасник повинен надати у електронному (сканованому) вигляді інформацію, передбачену у Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та цінову пропозицію за формою, встановленою в Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Товар повинен відповідати технічним, якісним та іншим вимогам (Додаток 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі).

Очікувана вартість

3 600,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 28 серп. 2020 15:35

до 3 вер. 2020 15:00

Прийом пропозицій

з 4 вер. 2020 13:00

до 9 вер. 2020 18:00

Аукціон

з 10 вер. 2020 11:08

до 10 вер. 2020 11:35

Кваліфікація

з 10 вер. 2020 11:35

до 11 вер. 2020 15:45

Пропозиції розглянуто

з 11 вер. 2020 15:45

до 16 вер. 2020 17:23

Подання пропозицій:
4 вер. 2020 13:00 – 9 вер. 2020 18:00
Початок аукціону:
10 вер. 2020 11:08 – 10 вер. 2020 11:35
Період уточнень:
28 серп. 2020 15:35 – 3 вер. 2020 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34187201
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, В.Винниченка,5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Марина Забудько
Володіння мовою:
Телефон:
380442232048
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

PoE комутатор UTEPO UTP3-SW08-TP120-A1

Код ДК 021:2015: 32423000-4 Мережеві концентратори

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 2 жовт. 2020

Місце доставки:

Україна, 04053, м. Київ, м. Київ, Володимира Винниченка, 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
28 серп. 2020 15:36
Не вказано 10 вер. 2020 11:35
Не вказано 10 вер. 2020 11:35
Електронний підпис 28 серп. 2020 15:38
Електронний підпис 28 серп. 2020 15:38
Не вказано 28 серп. 2020 15:37
Технічні специфікації 28 серп. 2020 15:36
Проєкт договору 28 серп. 2020 15:37

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Оплата отриманого товару здійснюється у національній валюті в безготівковій формі шляхом переказу коштів на рахунок Учасника протягом 7 (семи) банківських днів з дати фактичної поставки товару. Джерело фінансування - державний бюджет України. Всі витрати, пов’язані з доставкою товару за місцем поставки, сплатою податків і зборів та інших витрат несе Учасник.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 600,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
18,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Максим Сергієнко
E-mail: [email protected] Телефон: +380734139895 ЄДРПОУ:
24083083
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Підтвердження відповідності 9 вер. 2020 17:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Цінова пропозиція 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 12:00

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 вер. 2020 15:44
11 вер. 2020 15:43

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 16 вер. 2020 17:21
Електронний підпис 16 вер. 2020 17:23

Пропозиція

3 121,02 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Рубець Ганна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380675770977, 380675770977 ЄДРПОУ:
3233707280
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 вер. 2020 17:39
Технічні специфікації 9 вер. 2020 17:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 17:29
Електронний підпис 9 вер. 2020 17:39
Технічні специфікації 9 вер. 2020 17:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2020 17:29
Цінова пропозиція 9 вер. 2020 17:29

Пропозиція

3 139,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Ростислав Пермяков
E-mail: [email protected] Телефон: +380673468657 ЄДРПОУ:
40989803
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 вер. 2020 17:09
Не вказано 9 вер. 2020 17:06
Не вказано 9 вер. 2020 17:06
Не вказано 9 вер. 2020 17:06
Не вказано 9 вер. 2020 17:06
Електронний підпис 9 вер. 2020 17:09
Не вказано 9 вер. 2020 17:06
Не вказано 9 вер. 2020 17:06

Пропозиція

3 579,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Український центр оцінювання якості освіти