Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32423000-4»
-
ID: UA-2026-08-20-012429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережеве обладнання
Очікувана вартість3 794,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибездротовий маршрутизатор TP-Link TL-WR820N
Очікувана вартість629,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатори
Очікувана вартість6 048,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМережеве обладнання Mikrotik
Оголошено13 серп. 09:44
Прийом пропозицій19 серп. 00:00 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість256 025,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-000489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережеві концетратори
Очікувана вартість9 398,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-001114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код 32420000-3 по ДК 021:2015 - Мережеве обладнання (Мережеве обладнання). РПЗ - 9.158
Оголошено22 лип. 09:44
Прийом пропозицій22 лип. 09:44 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість2 379 131,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-21-010323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32420000–3 Мережеве обладнання (32421000-0 — Мережеві кабелі, 32422000-7 — Мережеві компоненти, 32423000-4 — Мережеві вузли, 32424000-1 — Мережева інфраструктура)
Очікувана вартість29 815,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатор Dahua DH-PFS3005-5GT-L, 5 портів, гігабітний, некерований АБО ЕКВІВАЛЕНТ
Оголошено16 лип. 19:18
Прийом пропозицій16 лип. 19:18 – 24 лип. 16:00Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-007289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиGSM-модем
Очікувана вартість7 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-005892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережевий комутатор, модуль до комутатора (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 4, пункти 4.1.3.2-4.1.3.6)
Оголошено14 лип. 13:20
Прийом пропозицій14 лип. 13:20 – 22 лип. 09:00Очікувана вартість3 214 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-004392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипатч корд.дата.кабель.концентратор.
Очікувана вартість1 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-001948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаршрутизатор MIKROTIK C53UiG+5HPaxD2HPaxD hAP ax3 with RouterOS L6 license, код ДК 021:2015 (CPV) : 32420000-3 Мережеве обладнання
Очікувана вартість5 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-010517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоЕ-комутатор з 8 портами РоЕ, код за ЄЗС ДК 021:2015 32420000-3 «Мережеве обладнання»
Оголошено6 лип. 19:10
Прийом пропозицій6 лип. 19:10 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 460,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-000655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C64, код ДК 021:2015 (CPV) : 32420000-3 Мережеве обладнання
Очікувана вартість9 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережеве обладнання (Бездротовий маршрутизатор TP-Link TL-WR850N)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве обладнання в асортименті
Оголошено29 черв. 17:04
Прийом пропозицій29 черв. 17:04 – 7 лип. 09:00Очікувана вартість522 100,78 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-006307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоЕ-комутатор з 8 портами РоЕ, код за ЄЗС ДК 021:2015 32420000-3 (Мережеве обладнання)
Оголошено26 черв. 13:12
Прийом пропозицій26 черв. 13:12 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 952,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-000439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатор мережевий
Ім'я:Федорченко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473634139 Факс:+380473631269ЄДРПОУ:02318433Очікувана вартість1 355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-000201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконцентратор
Очікувана вартість465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-006718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаршрутизатор TP-Link ARCHER
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість1 199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro