Реконструкція приймально-діагностичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради» по вул. Б.Хмельницького, 52 в м. Бережани Тернопільської області

Категорія замовника Комунальне підприємство «Тернопількомунінвест» – відповідно до п.3 ч.1. ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" в новій редакції від 19.04.2020 р. – юридична особа яка забезпечує потреби держави або територіальної громади та є одержувачем бюджетних коштів . Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції Учасника, складаються українською мовою. Місце знаходження замовника - 46017, вул. Київська, 3А, м. Тернопіль, Тернопільська область. Код ЄДРПОУ - 32865587.Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції (відповідно до оголошення про закупівлю). Документ, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції повинен бути оформлений у відповідності до вимог чинного законодавства України. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 90 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Банківська гарантія повинна бути безвідкличною. Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені). В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено: Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов; Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику. Гарантія має набувати чинності з дня її надання. Переможець процедури торгів після отримання повідомлення про намір укласти договір, але не пізніше дати укладення договору про закупівлю вносить забезпечення виконання договору про закупівлю в розмірі 3 % його вартості шляхом передачі електронного документу Замовнику.

Очікувана вартість

6 987 900,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 28 серп. 2020 14:13

до 27 вер. 2020 12:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
28 серп. 2020 14:13 – 27 вер. 2020 12:00
Період уточнень:
28 серп. 2020 14:13 – 17 вер. 2020 12:00
Відповіді на питання до:
27 вер. 2020 12:00
Оскарження умов тендера:
28 серп. 2020 14:13 – 23 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 вер. 2020 16:51

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32865587
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 46017, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Київська, 3а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Чуй Павло Павлович (Chuy Pavlo Pavlovuch)
Володіння мовою:
Телефон:
+380352289449
E-mail:
Факс:
+380352289449

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція приймально-діагностичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради» по вул. Б.Хмельницького, 52 в м. Бережани Тернопільської області

Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 46000, Тернопільська область, м. Бережани, вул. Б.Хмельницького, 52

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 вер. 2020 11:52
Електронний підпис 28 серп. 2020 14:22
Електронний підпис 28 серп. 2020 14:22
Електронний підпис 28 серп. 2020 14:22
Технічні специфікації 28 серп. 2020 14:14
Не вказано 17 вер. 2020 16:46
Документи закупівлі 28 серп. 2020 14:14
Документи закупівлі 28 серп. 2020 14:14
Документи закупівлі 28 серп. 2020 14:14
Проєкт договору 28 серп. 2020 14:15
Проєкт договору 28 серп. 2020 14:15
28 серп. 2020 14:15
28 серп. 2020 14:15
28 серп. 2020 14:14
28 серп. 2020 14:14
28 серп. 2020 14:14

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Замовник має право при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт (надання послуг) матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості робіт.
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки Замовником проводяться тільки за фактично виконані роботи (надані послуги) у термін на протязі 30-ти (тридцяти) календарних днів з моменту підписання Замовником представлених Підрядником належно оформлених актів виконаних робіт (Форма КБ-2в) та довідки (Форма КБ-3), рахунку на оплату, та тільки в межах бюджетних призначень.

Нецінові критерії

Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

Обсяг виконаних на об’єктах будівництва будівельно-монтажних робіт

Опис: Обсяг виконаних на об’єктах будівництва будівельно-монтажних робіт підтверджується звітом про фінансові результати за 2019 рік.

Назва опції:

Понад 10 млн. гривень

Вага опції:

20.0 %

Назва опції:

Понад 8 млн. грн. до 10 млн. грн. включно

Вага опції:

15.0 %

Назва опції:

Понад 6 млн. грн. до 8 млн. грн. включно

Вага опції:

10.0 %

Назва опції:

Понад 4 млн. грн. до 6 млн. грн. включно

Вага опції:

5.0 %

Назва опції:

Понад 2 млн. грн. до 4 млн. грн. включно

Вага опції:

2.0 %

Назва опції:

До 2 млн. грн. включно

Вага опції:

0.0 %

Назва показника:

Наявність кваліфікованих працівників

Опис: Наявність кваліфікованих працівників підтверджується Податковим розрахунком сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (Форма № 1ДФ) за 2019 рік або Звітом із праці за останній звітний період.

Назва опції:

Понад 15 працівників

Вага опції:

10.0 %

Назва опції:

Від 11 до 15 працівників включно

Вага опції:

6.0 %

Назва опції:

Від 6 до 10 працівників включно

Вага опції:

3.0 %

Назва опції:

До 5 працівників включно

Вага опції:

0.0 %

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
6 987 900,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
34 939,50 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
34 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Люта Юлія Ярославівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380982332676 ЄДРПОУ:
41428941

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 вер. 2020 16:52
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:50
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:47
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:47
Електронний підпис 26 вер. 2020 16:52
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:50
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:50
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Технічні специфікації 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:47
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Цінова пропозиція 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Кошторис 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:47
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Кошторис 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:47
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:50
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:47
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:47
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:50
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:47
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Кошторис 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:49
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48
Підтвердження відповідності 26 вер. 2020 16:48

Пропозиція

6 759 231,92 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

Обсяг виконаних на об’єктах будівництва будівельно-монтажних робіт

Опис: Обсяг виконаних на об’єктах будівництва будівельно-монтажних робіт підтверджується звітом про фінансові результати за 2019 рік.

Назва опції:

Понад 4 млн. грн. до 6 млн. грн. включно

Вага опції:

5.0 %

Назва показника:

Наявність кваліфікованих працівників

Опис: Наявність кваліфікованих працівників підтверджується Податковим розрахунком сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (Форма № 1ДФ) за 2019 рік або Звітом із праці за останній звітний період.

Назва опції:

Від 6 до 10 працівників включно

Вага опції:

3.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

8.0 %

Коефіцієнт:

1.114

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП Тернопількомунінвест

Вас може зацікавити

Виконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція пункту тимчасового тримання м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6, 6 прикордонного загону (інв. 101310401)»
Виконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція пункту тимчасового тримання м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6, 6 прикордонного загону (інв. 101310401)»
Ім'я:
Курбетьєв Валерій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380445276671 ЄДРПОУ:
23311317
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 813 424,00 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Ім'я:
Олександр Нікітюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
36965797
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 631 112,54 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «Волиньобленерго» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Ковельський р-н, Ковельська ТГ, м.Ковель, вул. Заводська, 23 (згідно умов договору нестандартного приєднання ТУ 526-4052/17 від 01.08.17р.) Замовник: ТОВ «Укрінкомтехбуд»
Реконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «Волиньобленерго» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Ковельський р-н, Ковельська ТГ, м.Ковель, вул. Заводська, 23 (згідно умов договору нестанда...
Ім'я:
Ірина Мондровська
E-mail: [email protected] Телефон: +380332780506 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00131512
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 188 983,93 грн без ПДВ

Дивитись