Капітальний ремонт АГД №483

Більш детальна інформація в тендерній документації. Проект договору в тендерній документації.

Overhaul of AGD No. 483

More detailed information in the tender documentation. Draft contract in the tender documentation.

Очікувана вартість

5 280 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 28 серп. 2020 13:21

до 29 вер. 2020 18:00

Прекваліфікація

з 29 вер. 2020 18:05

до 2 лист. 2020 00:00

Аукціон

з 2 лист. 2020 15:58

до 2 лист. 2020 16:43

Кваліфікація

з 2 лист. 2020 16:43

до 10 лист. 2020 17:18

Пропозиції розглянуто

з 10 лист. 2020 17:18

до 1 груд. 2020 11:03

Подання пропозицій:
28 серп. 2020 13:21 – 29 вер. 2020 18:00
Початок аукціону:
2 лист. 2020 15:58 – 2 лист. 2020 16:43
Період уточнень:
28 серп. 2020 13:21 – 19 вер. 2020 18:00
Відповіді на питання до:
29 вер. 2020 18:00
Оскарження умов тендера:
28 серп. 2020 13:21 – 25 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
28 серп. 2020 13:22

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081221
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Служба організації та проведення закупівель (Organization and procurement service)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380443096681,+380443096911,+380443096929
E-mail:
Факс:
Додаткові контакти
Ім'я:
ЮхтаТП (ЮхтаТП)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380443096911
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт АГД №483

Overhaul of AGD No. 483

Код ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 серп. 2020 13:21
Не вказано 2 лист. 2020 16:43
Не вказано 2 лист. 2020 16:43
Електронний підпис 28 серп. 2020 13:22

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( банківські )
Опис:
Оплата здійснюється по факту наданих послуг шляхом перерахування Виконавцю коштів протягом 45 (сорока пʼяти) банківських днів після підписання акту здачі-приймання наданих послуг.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 280 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
52 800,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
158 400,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 27 жовт. 2020 р.

Ім'я:
Тімченко Юрій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380952080857 ЄДРПОУ:
43584664

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
29 вер. 2020 09:56
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:45
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:45
Електронний підпис 29 вер. 2020 09:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Підтвердження відповідності 14 лист. 2020 11:40
Підтвердження відповідності 14 лист. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Підтвердження відповідності 14 лист. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Підтвердження відповідності 14 лист. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що подаються, як обгрунтування аномально низької ціни 6 лист. 2020 14:41

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 29 вер. 2020 18:05

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Вадим Хоружий
E-mail: [email protected] Телефон: +380674681782 ЄДРПОУ:
41372742

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:50
Електронний підпис 29 вер. 2020 10:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:50
Електронний підпис 29 вер. 2020 10:01
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:50

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 29 вер. 2020 18:06

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Нечаев Олег
E-mail: [email protected] Телефон: +380506801571 ЄДРПОУ:
39107466

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 29 вер. 2020 11:17
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 11:17
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 11:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 11:17
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:24

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 29 вер. 2020 18:06

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Сидельникова Анна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380577552609 Факс:
+380577552609
ЄДРПОУ:
37458404

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Технічні специфікації 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Технічні специфікації 29 вер. 2020 15:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:54
Технічні специфікації 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 29 вер. 2020 18:07

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
ТРАНСМАШ ЗАВОД
E-mail: [email protected] Телефон: 380567909874, 380567909874 ЄДРПОУ:
04832737

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Електронний підпис 29 вер. 2020 15:57
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:55
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
29 вер. 2020 15:57
Не вказано 29 вер. 2020 15:55
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:52
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:52
Не вказано 29 вер. 2020 15:53

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 29 вер. 2020 18:07
Витяг з реєстру 29 вер. 2020 18:07

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Плюйко Геннадій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380617572121 Факс:
+380617572262
ЄДРПОУ:
36465159

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Електронний підпис 29 вер. 2020 16:39
Технічні специфікації 29 вер. 2020 16:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 16:37
Технічні специфікації 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Технічні специфікації 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Технічні специфікації 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
29 вер. 2020 16:39

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 29 вер. 2020 18:08

Статус:

допущений до участі
не залучаються

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Сидельникова Анна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380577552609 Факс:
+380577552609
ЄДРПОУ:
37458404

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Технічні специфікації 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Технічні специфікації 29 вер. 2020 15:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:54
Технічні специфікації 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:53

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 2 лист. 2020 16:43
Протокол розгляду 5 лист. 2020 15:36
Електронний підпис 5 лист. 2020 15:37

Пропозиція

1 884 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Тімченко Юрій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380952080857 ЄДРПОУ:
43584664

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 вер. 2020 09:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
29 вер. 2020 09:56
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:45
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:45
Електронний підпис 29 вер. 2020 09:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Підтвердження відповідності 14 лист. 2020 11:40
Підтвердження відповідності 14 лист. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Підтвердження відповідності 14 лист. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Підтвердження відповідності 14 лист. 2020 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:45
Документи, що подаються, як обгрунтування аномально низької ціни 6 лист. 2020 14:41

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 10 лист. 2020 17:19
Електронний підпис 10 лист. 2020 17:18
Витяг з реєстру 5 лист. 2020 15:38
Протокол розгляду 10 лист. 2020 17:18
Довідка 11 лист. 2020 16:08

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 груд. 2020 11:03
Не вказано 1 груд. 2020 11:02

Пропозиція

2 519 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Нечаев Олег
E-mail: [email protected] Телефон: +380506801571 ЄДРПОУ:
39107466

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 вер. 2020 11:24
Технічні специфікації 29 вер. 2020 11:17
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 11:17
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 11:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 11:17
Електронний підпис 29 вер. 2020 11:24

Пропозиція

2 600 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Плюйко Геннадій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380617572121 Факс:
+380617572262
ЄДРПОУ:
36465159

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 вер. 2020 16:39
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Електронний підпис 29 вер. 2020 16:39
Технічні специфікації 29 вер. 2020 16:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 16:37
Технічні специфікації 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Технічні специфікації 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Технічні специфікації 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 16:37
29 вер. 2020 16:39

Пропозиція

2 800 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
не залучаються
Ім'я:
Вадим Хоружий
E-mail: [email protected] Телефон: +380674681782 ЄДРПОУ:
41372742

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 вер. 2020 10:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:50
Електронний підпис 29 вер. 2020 10:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:50
Електронний підпис 29 вер. 2020 10:01
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Технічні специфікації 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Підтвердження відповідності 29 вер. 2020 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 09:50

Пропозиція

3 094 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
ТРАНСМАШ ЗАВОД
E-mail: [email protected] Телефон: 380567909874, 380567909874 ЄДРПОУ:
04832737

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 вер. 2020 15:57
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Електронний підпис 29 вер. 2020 15:57
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:55
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
29 вер. 2020 15:57
Не вказано 29 вер. 2020 15:55
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:52
Не вказано 29 вер. 2020 15:53
Не вказано 29 вер. 2020 15:52
Не вказано 29 вер. 2020 15:53

Пропозиція

4 490 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"

Вас може зацікавити

Послуги з ремонту гідравлічних насосів та гідравлічних двигунів колійних машин
Послуги з ремонту гідравлічних насосів та гідравлічних двигунів колійних машин
Ім'я:
Скряга Андрій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380999302593 ЄДРПОУ:
40123454

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 178 531,25 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з капітального ремонту дрезини ДГКу №3777. ДК 021:2015-50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги.
Послуги з капітального ремонту дрезини ДГКу №3777. ДК 021:2015-50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги.
Ім'я:
Шаповал Олександр Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:
40081200

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 875 000,00 грн без ПДВ

Дивитись