Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50220000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-008256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з термообробки запасних частин до тепловозів (цементація шарових вкладишів, гнізд)
Оголошено31 серп. 15:19
Прийом пропозицій4 вер. 17:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту колісних пар спеціального самохідного рухомого складу типу АГД-1А
Оголошено28 серп. 16:23
Прийом пропозицій28 серп. 16:23 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з деповського ремонту спецвагонів - 50220000-3
Ім'я:Богдан ТодосієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442539808, +380632269833 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено27 серп. 14:58
Прийом пропозицій27 серп. 14:58 – 7 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-26-013722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуга з ремонту силової установки POWER PACK з двигуном MTU 6R 183 та гідропередачею VOITH T211 рейкового автобуса 620М
Оголошено26 серп. 19:03
Прийом пропозицій1 вер. 20:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-007749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з капітального ремонту дрезини ДГКу №3777. ДК 021:2015-50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги.
Ім'я:Шаповал Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:40081200Оголошено21 серп. 13:53
Прийом пропозицій21 серп. 13:53 – 14 вер. 16:00 -
ID: UA-2025-05-08-000568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з алюмотермічного зварювання стиків рейкової колії
Оголошено8 трав. 2025 09:04
Прийом пропозицій8 трав. 2025 09:04 – 24 трав. 2025 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-005778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування амортизаторів
Очікувана вартість12 463,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту швидкостемірів ЗСЛ-2М з проведенням повірки, ремонт та перевірка клапана електропневматичного (автостопа) типу ЕПК-150И тепловозів
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість94 607,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту колісних пар МПТ-4
Очікувана вартість232 986,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту блоків системи автоматичної локомотивної сигналізації типу АЛС-МУ для ремонту МВРС
Очікувана вартість1 475 508,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування обладнання мікропроцесорної централізації стрілок та сигналів типу 01.ESB-UA-2008
Очікувана вартість66 157,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з установлення системи пожежної і охоронної сигналізації, аерозольного пожежогасіння вагонів електропоїзда ЕПЛ2Т
Оголошено21 серп. 11:52
Прийом пропозицій21 серп. 11:52 – 30 серп. 20:00Очікувана вартість1 554 753,63 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-007795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування пристроїв автоматичної локомотивної сигналізації АЛС тепловозу М 62
Очікувана вартість21 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з ремонту колії вантажного візка кранів мостових
Оголошено20 серп. 09:28
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість263 187,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-002625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту автоматизованої системи контролю за вантажем та цілісністю вагонів у русі (село Богданівка). - ДК 021:2015 - 50220000-3 – послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Оголошено14 серп. 10:41
Прийом пропозицій14 серп. 10:41 – 22 серп. 16:00Очікувана вартість300 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-001315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту автоматизованої системи контролю за вантажем та цілісністю вагонів у русі Кіровоградської області. - ДК 021:2015 - 50220000-3 – послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Оголошено14 серп. 09:46
Прийом пропозицій14 серп. 09:46 – 22 серп. 16:00Очікувана вартість411 933,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-005433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування обладнання Автоматичної локомотивної сигналізації (АЛС), а саме пристрої АЛС в комплекті: локомотивний фільтр (ФЛ-25/75М), посилювач автоматичної локомотивної сигналізації (УК-25/50М), локомотивний дешифратор (ДКВС-1) та конденсаторний блок (БК)
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість6 547,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту повітророзподільної апаратури керування вагонними уповільнювачами Одеський регіон. ДК 021:2015-50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги.
Ім'я:Шаповал Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:40081200Оголошено12 серп. 14:12
Прийом пропозицій12 серп. 14:12 – 24 серп. 16:00Очікувана вартість1 200 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-001351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту повітророзподільної апаратури керування вагонними уповільнювачами місто Знам’янка. ДК 021:2015-50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги.
Ім'я:Шаповал Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:40081200Оголошено12 серп. 09:52
Прийом пропозицій12 серп. 09:52 – 20 серп. 16:00Очікувана вартість600 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-001636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відновлення кожухів колісних пар трамвайних вагонів типу КТМ
Оголошено11 серп. 09:59
Прийом пропозицій11 серп. 09:59 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість210 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто