Медичні матеріали -за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33140000-3 (Вироби медичного призначення) (за кодом НК 024:2019 – код 58735 – «Гель контактний, стерильний»;код 15639 – «Папір на записи»; код 47017 – «Шприц загального призначення, разового застосування»; код 12170 – «Набір для подовження магістралі для внутрішньовенних вливань»;код 34842 – «Набір для епідуральної анестезії, який не містить лікарських засобів»; код 12159 – «Набір для внутрішньовенних вливань з бюреткою для контролю об’єму інфузійного розчину»; код 60709 – «Пелюшка вбирає»; код 60823 – «Постільні приналежності»; код 44059 – «Одноразовий акушерсько-гінекологічний хірургічний набір, що не містить лікарських засобів»; код 61938 – «Набір одягу хірургічний/оглядовий»)

Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються Учасниками, викладаються українською мовою. У разі надання учасником сканкопій будь-яких документів іноземною мовою, виданих сторонніми установами та підприємствами, то такі документи повинні бути перекладені українською мовою та обов’язково завірені підписом та печаткою (у разі її використання) бюро перекладів, або нотаріусом. Тексти повинні бути автентичними. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: математична формула не застосовується - критерій ціна – 100 %.

Очікувана вартість

300 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 21 серп. 2020 15:28

до 8 вер. 2020 17:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 серп. 2020 15:28 – 8 вер. 2020 17:00
Період уточнень:
21 серп. 2020 15:28 – 29 серп. 2020 17:00
Відповіді на питання до:
8 вер. 2020 17:00
Оскарження умов тендера:
21 серп. 2020 15:28 – 4 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
21 серп. 2020 15:31

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01992050
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Миколи Амосова, буд. 8
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Анастасія Микитенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380414296204
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Гель для УЗД

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

5 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
2

Папір ЕКГ

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

50 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
3

Шприц перфузійний 3-х компонентний, 50 мл., з голкою 2,0 х 30 мм

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
4

Подовжувач інфузійний

Код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
5

Набір для епідуральної анестезії

Код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
6

Міні-спайк

Код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
7

Пелюшка поглинаюча одн.

Код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти

Кількість:

800 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
8

Пелюшка поглинаюча одн.

Код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти

Кількість:

200 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
9

Постіль одноразова

Код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти

Кількість:

500 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
10

Набір гінекологічний №1 одноразового використання

Код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти

Кількість:

700 комплект

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
11

Набір гінекологічний №2 одноразового використання

Код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти

Кількість:

100 комплект

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
12

Комплект одягу та покриттів операційних хірургічний №5/Б стерильний, упакований належним чином

Код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти

Кількість:

500 комплект

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8
13

Комплект одягу та покриттів операційних акушерський № 20 стерильний, упакований належним чином

Код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти

Кількість:

300 комплект

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул.М.Амосова,8

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:28
Електронний підпис 21 серп. 2020 15:31
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:28
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:28
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:28
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:28
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:28
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:28
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:28
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:28
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:28

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
300 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Олег Іванович Старішко
E-mail: [email protected] Телефон: +380976057730 ЄДРПОУ:
2588204416

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 8 вер. 2020 08:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Цінова пропозиція 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48
Електронний підпис 8 вер. 2020 08:49
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Технічні специфікації 8 вер. 2020 08:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 08:48

Пропозиція

268 420,90 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради"

Вас може зацікавити

Відріз марлевий медичний нестерильний, 1000м х 90см, тип 20; Відріз марлевий 0,9 x 5 м.
Відріз марлевий медичний нестерильний, 1000м х 90см, тип 20; Відріз марлевий 0,9 x 5 м.
Ім'я:
Лариса Луньова
E-mail: [email protected] Телефон: +380631440280 ЄДРПОУ:
26199074

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 706,95 грн без ПДВ

Дивитись
Медичні матеріали (Стандартний венозний порт, Голка Хубера, Безпечна голка Хубера, Подовжувальна трубка)
Медичні матеріали (Стандартний венозний порт, Голка Хубера, Безпечна голка Хубера, Подовжувальна трубка)
Ім'я:
Андрій Мих
E-mail: [email protected] Телефон: +380322957079 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01996792
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

458 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний; НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після уростомії), Засоби догляду за стомою (1907, 12050, 2650) (код НК 024:2023: 46207 - Перистомна/ навколоранева пов'язка; НК 031:2024: A108002 – Захисні креми/гелі для перистомної шкіри ), Калоприймач (10366, 11035, 13181, 13985, 14282, 15030, 15580, 1682, 1692, 17450, 17500, 17501, 1758) (код НК 024:2023: 31075 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу однокомпонентний, 31076 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу багатокомпонентний, 31067 - Калоприймач для колостоми закритий багатокомпонентний; НК 031:2024: А100101- Однокомпонентні калоприймачі після колостомії, А100202 - Калоприймачі для двохкомпонентних систем), 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний; НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після ...
Ім'я:
Олена Григоренко
E-mail: [email protected] Телефон: 380382656446 ЄДРПОУ:
40887956

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

361 264,49 грн без ПДВ

Дивитись