Обладнання для шкільних їдалень

Тендерна документація додається (ТД_Обладнання для харчоблоку). Кількість (одиниці) найменувань зазначено в Додатку 1 до тендерної документації «Технічна специфікація».

Очікувана вартість

747 510,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 21 серп. 2020 15:18

до 8 вер. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 серп. 2020 15:18 – 8 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
21 серп. 2020 15:18 – 29 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
8 вер. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
21 серп. 2020 15:18 – 4 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
21 серп. 2020 15:33

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145561
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 37200, Полтавська область, м. Лохвиця, вул. Героїв України, 2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Григорівна Дейкало
Володіння мовою:
Телефон:
+380535631245
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Обладнання для шкільних їдалень

Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування

Кількість:

35 одиниця

Період доставки:

до 30 вер. 2020

Місце доставки:

Україна, 37200, Полтавська область, Лохвицький район, за адресами закладів підпорядкованих Замовнику

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:32
Не вказано 21 серп. 2020 15:32
Електронний підпис 21 серп. 2020 15:29
Електронний підпис 21 серп. 2020 15:29
Документи закупівлі 21 серп. 2020 15:21

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Здійснення оплати відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 15 робочих днів з дня фактичного постачання Товару на адресу закладів Покупця. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за наданий Товар здійснюється протягом 15 робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Місцезнаходження замовника - 37200, Полтавська обл., Лохвицький район, місто Лохвиця, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 2. Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Код та назва номенклатурних позицій предмента закупівлі: Жарочна шафа, Електросковорода, Шафа холодильна, Морозильний ларь, Електроплита, Столи виробничі, Посудомийна машина, Жарочна шафа, Електромясорубка, Електросковорода, Морозильна шафа, Електроплита, Столи виробничі, Стелаж сушка, Витяжка, Посудомийна машина, Водонагрівач, Ваги, Овочерізка, Посудомийна машина, Електромясорубка, Стіл виробничий, Стелаж для сушки посуду, Холодильник (39314000-6 - Промислове кухонне обладнання).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
747 510,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 475,10 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Лохвицької районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 3 полиці, Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж виробничий підсилений, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 5 полиці, Стелаж виробничий з трубчастими полицями, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж виробничий з перфорованими полицями, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стіл виробничі без полиці, без пристінного борта. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Стіл виробничі без полиці, з пристінним бортом. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Стіл виробничі з полицею, з пристінним бортом. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Стіл виробничі з 2 полицями, з пристінним бортом. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Полиця-сушка для посуду навісна, Стелаж для сушки посуду (4 полиці), Полиця пристінна навісна, дворівнева, нержавіюча сталь, Стіл-тумба з розпашними дверцятами, нержавіюча сталь, Ванна мийна односекційна, пристінний борт, нержавіюча сталь, глибина мийки 300 мм., Ванна мийна двосекційна, пристінний борт, нержавіюча сталь, глибина мийки 300 мм., Стіл виробничій з ванною мийною. Пристінний борт. Нержавіюча сталь. Глибина мийки 300 мм. Без полиці згідно ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 3 полиці, Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж виробничий підсилений, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 5 полиці, Стелаж виробничий з трубчастими полицями, нержаві...
Ім'я:
Олена Продан
E-mail: [email protected] Телефон: +380663251674 ЄДРПОУ:
41292510

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

558 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Обладнання для закладів громадського харчування, а саме: Міксер, М’ясорубка Промислова, Овочерізка, Картоплечистка
Обладнання для закладів громадського харчування, а саме: Міксер, М’ясорубка Промислова, Овочерізка, Картоплечистка
Ім'я:
Оксана Колцун
E-mail: [email protected] Телефон: +380674858132 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43944723

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

430 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Обладнання для закладів громадського харчування, а саме: Міксер, М’ясорубка Промислова, Овочерізка, Картоплечистка
Обладнання для закладів громадського харчування, а саме: Міксер, М’ясорубка Промислова, Овочерізка, Картоплечистка
Ім'я:
Оксана Колцун
E-mail: [email protected] Телефон: +380674858132 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43944723

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

516 000,00 грн без ПДВ

Дивитись