код ДК 021:2015 - 44440000-6 (Підшипники)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 20 серп. 2020 13:16
до 27 серп. 2020 12:00
з 27 серп. 2020 12:00
до 1 вер. 2020 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Підшипники
Код ДК 021:2015:
44440000-6 Вальниці
|
Кількість: 1 040 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 20 серп. 2020 13:16 | |
| Електронний підпис | 20 серп. 2020 13:17 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
436 487,84 грн без ПДВ
Дивитись1 328 550,60 грн без ПДВ
Дивитись